Cihat Arslan: ''Galatasaray'dan çekinmiyoruz'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cihat Arslan: ''Galatasaray'dan çekinmiyoruz''

cihat-arslan_02.02.2016.jpg

Ziraat Türkiye Kupası’nda Trabzonspor’u eleyerek çeyrek finalde Galatasarayla eşleşen Akhisar Belediyespor’un teknik direktörü Cihat Arslan, rakiplerinden çekinmediklerini söyledi.

Galatasaray’ı en tehlikeli bir rakip olarak gördüklerini vurgulayan Cihat Arslan, kura çekimiyle ilgili olarak şunları söyledi:

“Ligde şampiyonluk grubunun uzağında kalan rakibimiz, kendisini kupayı kazanmaya mecbur hissediyor.Galatasaray'dan çekinmiyoruz. Çok zorlu 2 maç oynayacağız ama pes etmeye niyetimiz yok. Oyuncularımın Trabzonspor karşısındaki performanslarının bize yakıştığını düşünüyorum. Bu performansın devamını getireceğiz.”

Akhisar Belediyespor, kupada 9-11 Şubat’ta ağırlayacağı Galatasaray’la 1-3 Mart’ta deplasmanda oynayacak.

AMKSPOR

yeni hamza da bu mu yoksa?

gerci bana nedense sempatik geliyor cihat hoca, öyle evlatci irkci fasist birine benzemiyor.

ulan hamza abv

Hamza bana hiç bir zaman sempatik gelmedi. Alıcı gözüyle baktığım zaman bize karşı Mancini varken 6-1 yenilmişti. fener ve bjkden puan almışlığı yoktur bile Akhisar'da.

Cihat hoca ise bjk'ye tersten sapladı. Şikecileri baya zorladı diye hatırlıyorum.

Yinede Galatasaray seviyesi hoca değil. Ama yerlilerin arasın nadir potansiyelli hocalardan gibi...

Sent from my iPhone using Tapatalk

yeni hamza da bu mu yoksa?

gerci bana nedense sempatik geliyor cihat hoca, öyle evlatci irkci fasist birine benzemiyor.

ulan hamza abv

Hamza bana hiç bir zaman sempatik gelmedi. Alıcı gözüyle baktığım zaman bize karşı Mancini varken 6-1 yenilmişti. fener ve bjkden puan almışlığı yoktur bile Akhisar'da.

Cihat hoca ise bjk'ye tersten sapladı. Şikecileri baya zorladı diye hatırlıyorum.

Yinede Galatasaray seviyesi hoca değil. Ama yerlilerin arasın nadir potansiyelli hocalardan gibi...

Sent from my iPhone using Tapatalk

https://www.gscimbom.com/forum/f31-...hamza-hamzaoglunun-bustu-dikilmeliydi-133603/

Üst Alt