Çilek Müjdesi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çilek Müjdesi!

Cevap: Çilek Müjdesi!

icimden bir ses Ibrahimovic diyor.

1.95 boy , güclü , sarisin , avrupali , Santrafor , Yildiz , ince eleyip SIK dokucaz diyor , ismi cikmadi yani suan kadar.

Abi sen en iyisi Google'a bir İbrahimovic yazıp kendisiyle ilgili çıkan son haberlere bir göz at.PSG ne kadar bonservis veriyor,Ibo ne kadar istiyor bir gör bence.

basında hiç iswmi geçmeyen birisi olacak çilek veya çok daha önceden geçip unutulan bir isim olacak çilek

İlla çilek alıcaksak bu nene veya suarez olmalıdır. Bu 2 adam bize inanılmaz katkı verir. Elmander de yedek olmalı. Elmander ust duzey bi takım istiyosak asıl santroforumuz olamaz malesef. He bide melo alınmazsa başlarım çileğine en önce melo alınsın. Melo alınmazsa çilek milek hikaye.

Elmander,burak,umut,necati,sercan,baroş ve birde çilek.

Yahu 7 tane forvet oyuncusumu olur ?

Diyelim baroş'u gönderdiniz peki yine 6 forvet oluyo.Yanı bence forvet değil,hem ortasahada hemde forvette oynayabilen bir oyuncu alınabilir.

Bu isim Nene olabilir..

Çilek için tanıma en uygun isim " Fernando Torres" ...

Ancak henüz aklımı kaçırmadığım için kendi yazdığıma ben de inanmıyorum :)

Şampiyonlar liginde tek forvet oynayacağımızı düşünerek bence çilek diego ve türevleridir

Gökhan töre iyi bir kivi olur

Diego ve gökhan transferin tacı olur

Bana göre çilek sol kanat oyuncusu olacak.

Bu kadar forvet varken bir de yıldız forvet almaz bence Fatih Terim.

Reçellik olmadan alacaksak çileği alalım yoksa almamıza gerek yok,mevsimi geçiyor.

Futbol tarihinde meyve kod adıyla transfer yapan ilk kulüp olabiliriz :D

Çilek kanat veya Ofansif Ortasaha olmalı daha santrafor almaya gerek yok. Robinho veya VdV iyi giderdi. Dedikleri gibi deli bir transferse Kaka diye düşünmeden de edemiyorum. :melek:

Melo alinsin transfer kapansin. ne cilegi kardesim??

Elmander, Umut, Burak, Necati, Sercan. daha neyin forveti?? takimin bütün dengelerini alt üst edecekler. Sercan disinda kimi yedek biraksan aglar burda. Elmander yedek fln kalmaz.

Üst Alt