Cim Bom'a sürpriz ortasaha: Jebrin! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cim Bom'a sürpriz ortasaha: Jebrin!

Galatasaray'ın oyuncu izleme komitesi, Fatih Terim'e sunduğu raporda Bucaspor'un genç ortasahası Torric Jebrin'i önermişti.

fft1mm1562670.jpg

Tecrübeli çalıştırıcı da bu oyuncuyla ilgili olumlu görüş belirtince, yönetim Bucaspor’a teklif götürme kararı aldı. Ancak dün bu konuda ilginç bir gelişme yaşandı. 20 yaşındaki ortasaha, alacaklarının ödenmediğini gerekçe göstererek sözleşmesini feshetti. Kendi internet sitesinden bir açıklama yapan Jebrin, “Beni Arsenal, Atletico Madrid gibi kulüpler istemesine rağmen Bucaspor’u tercih ettim. Ancak 5 aydır maaşımı ve maç başı ücretlerimi alamadım” dedi. Ganalı ortasahayı devre arasında 1 milyon TL’ye gönderme planları yapan Buca Yönetimi, bu haberle şok oldu. Galatasaray’ın ise Jebrin’le görüşmelere başlaması bekleniyor.

kaynak:Fanatik

Cevap: Cim Bom'a sürpriz ortasaha: Jebrin!

bu herif iyi oyuncu daha yeni 20 yaşına girdi galiba. yedekde olsa gelsin isterim.

Galatasaray'ın oyuncu izleme komitesi, Fatih Terim'e sunduğu raporda Bucaspor'un genç ortasahası Torric Jebrin'i önermişti.

fft1mm1562670.jpg

Tecrübeli çalıştırıcı da bu oyuncuyla ilgili olumlu görüş belirtince, yönetim Bucaspor’a teklif götürme kararı aldı. Ancak dün bu konuda ilginç bir gelişme yaşandı. 20 yaşındaki ortasaha, alacaklarının ödenmediğini gerekçe göstererek sözleşmesini feshetti. Kendi internet sitesinden bir açıklama yapan Jebrin, “Beni Arsenal, Atletico Madrid gibi kulüpler istemesine rağmen Bucaspor’u tercih ettim. Ancak 5 aydır maaşımı ve maç başı ücretlerimi alamadım” dedi. Ganalı ortasahayı devre arasında 1 milyon TL’ye gönderme planları yapan Buca Yönetimi, bu haberle şok oldu. Galatasaray’ın ise Jebrin’le görüşmelere başlaması bekleniyor.

kaynak:Fanatik

beni kimler istedi kimler :D

ulan bu adam orta saha oyuncusu degilmi. ne forveti. fanatikte öyle yazıyor. sergen degiştirdi galiba. bu basının bi b.ktan caktıgı yok. orta saha oyuncusuna forvet diyebliyor lavuklar.

onu ne barcalar ne madridler ne manular istedide o sırf kumru yemek için bucayı seçti :b5:

Arsenal`le Atletico Madrid istiyecek sen Buca`yi sececeksin. Ulan bunu dese bile ben yazmaya utanirim bir gazeteci olarak.

Futbola Hearts of Oak altyapısında başladı ve daha çoçuk yaşda avrupada takımlarının scoutları tarafindan izlenmeye başlandı. Neticesinde yaşı dolduğunda Arsenal ile [1] Atletico Madrid tarafindan denenmek için antremanlara davet edildi.[2] İlgilenen takımlar arasında Real Madrid'inde olduğu söylenmekteydi.[3] Bu transfer savaşını ingiliz ekibi Portsmouth FC kazandı ve Torric'e 3 Kasım 2008 tarihinde 3 yıllık geçerli olan mukaveleye imzalatmayı başardı.[4] Torric Portsmouth FC'de beklenen gelişmeyi gösteremedi ve bunun üzerine sezon sonuna kadar Zulte Waregem'e kiralandı. [5] 2009-10 sezonundada kiralık olarak eski takımı Hearts of Oak'a verildi.

2010-11 sezonun ara transfer döneminde bonservisiyle beraber Süper Lig'in yeni ekiplerinden Bucaspora transfer oldu.[6]

vikipedi.

Üst Alt