Cimbom, Caicedo İçin Bastırıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom, Caicedo İçin Bastırıyor!

1548759071061.png

İtalya basınından flaş bir iddia geldi! Lazio'nun Felipe Caicedo için Galatasaray'dan istediği bonservis bedeli belli oldu...

Il Messaggero'nun haberine göre Lazio, Felipe Caicedo için çıkış ücretini belirledi!

2018'in son haftasında Caicedo için İtalyan kulübünün kapısını çalan Galatasaray, yüksek bonservis bedeli talep edilmesiyle geri adım atmıştı.
Yeni gelişme ise Lazio'nun 6 milyon Euro üzerinde gelebilecek her teklife 'Evet' diyeceği yönünde...

Haberin detayında, sarı kırmızılıların Ekvador Milli Takımı'nda da boy gösteren forvet için girişimlerini sıklaştırdığı ve transferi bitirmek için yoğun çaba harcadığı yazıldı.

Hürriyet

Oyuncuyu tanimiyorum, ama arkadaslar çöp diyorsa bence takımda denenebilir. Malum, forumun vazgecilmez klişe bir huyu var. Çöp denilen birçok transfer ligin dumanini atiyor :D

Çok bilmiş taraftar herkese burun kıvırmasa diagne kazığını yemiyecektik yönetim ve hoca bile isteye bu kazığı sokmadilar taraftar psikolojik baskı ile inanılmaz bir ortam yarattı yoksa daha az adı bilinen ucuz oyuncular alınacaktı biri mitroglou caicedo gibi diğeri daha genç olay öyle bir yere geldi ki sözde yıldız gelmezse yönetim istifaya vardı alakası da şu güzel kardeşim bu caicedo forvet ve gelse diagne alınmayacaktı fazladan 7 milyon euro cepte kalacaktı kurdun mu alakayı şimdi düz mantik

Çok bilmiş taraftar herkese burun kıvırmasa diagne kazığını yemiyecektik yönetim ve hoca bile isteye bu kazığı sokmadilar taraftar psikolojik baskı ile inanılmaz bir ortam yarattı yoksa daha az adı bilinen ucuz oyuncular alınacaktı biri mitroglou caicedo gibi diğeri daha genç olay öyle bir yere geldi ki sözde yıldız gelmezse yönetim istifaya vardı alakası da şu güzel kardeşim bu caicedo forvet ve gelse diagne alınmayacaktı fazladan 7 milyon euro cepte kalacaktı kurdun mu alakayı şimdi düz mantik
taraftar mı engelledi adı az bilinen ucuz oyuncuyu bu ne

Benim söylediğimle ne alakası var güzel kardeşim?

Güzel kardeşim sakin ol lütfen, sinirlerini yıpratıyorsun güzel kardeşim. Olanla ölmüşe çare yok artık önümüze bakalım kardeşim, bu kulübü seviyoruz biz kardeşim, arkasında durmak zorundayız. Konunun Diagne'yle alakası yok kardeşim, o yüzden söylüyorum. Benim mesajımla da alakası yok kardeşim, sen niye gerildin ki güzel kardeşim? Boşveeer, sakin ve serin kanlı kalman dileğiyle güzel kardeşim.

Benim söylediğimle ne alakası var güzel kardeşim?

Güzel kardeşim sakin ol lütfen, sinirlerini yıpratıyorsun güzel kardeşim. Olanla ölmüşe çare yok artık önümüze bakalım kardeşim, bu kulübü seviyoruz biz kardeşim, arkasında durmak zorundayız. Konunun Diagne'yle alakası yok kardeşim, o yüzden söylüyorum. Benim mesajımla da alakası yok kardeşim, sen niye gerildin ki güzel kardeşim? Boşveeer, sakin ve serin kanlı kalman dileğiyle güzel kardeşim.

:asd:

Üst Alt