Cimbom İçin Cihat Arslan İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom İçin Cihat Arslan İddiası!

Galatasaray'da Karabük yenilgisinin ardından şampiyonluk yarışında ağır yara alınması üzerine Riekerink'in geleceği bir kez daha tartışma konusu olurken, yönetim her ne kadar sezonu Hollanda'lı hoca ile tamamlamayı planlasa da alternatifini belirledi.

En son Akhisar Belediye'yi çalıştıran ve bu sezon başı görevine son verilen Cihat Arslan ile temasa geçen kulüp yetkilileri, başarılı hocadan geleceğe ilişkin olumlu dönüş aldı. Galatasaray'ın çocukluk aşkı olduğunu belirten Cihat Arslan daha önce futbolcu olarak forma giydiği kulübüne seve seve geleceğini ama şu an bir teknik direktörü olduğu için durumu sezon sonu görüşmelerinin daha doğru olacağını yönetime iletti.

Bunun üzerine toplanan yönetim Riekerink ile sezon sonuna kadar devam etme kararını yinelerken, yine de herhangi bir ayrılığın olması durumunda Galatasaray'ın bir sonra ki teknik direktörünün Cihat Arslan olacağı netleşmiş oldu.

ulan bi maç daha kaybetsek havlu atacağız zaten.. td değiştirceksen şimdi değiştir.. geç bile kaldınız zaten..

Bunun üzerine toplanan yönetim Riekerink ile sezon sonuna kadar devam etme kararını yinelerken, yine de herhangi bir ayrılığın olması durumunda Galatasaray'ın bir sonra ki teknik direktörünün Cihat Arslan olacağı netleşmiş oldu.

Bu nasıl bir Türkçe ya rabbi? Fanatik çaycısı mı yapıyor bu haberleri?

Netleşen nedir ?

gecen sene bizle ilgili beyanatlarindan

- Takım hocasına göre şekillenmeli. Bir oyuncu grubu var ve onlar kendisine göre hoca arıyor. Ben tabloyu öyle görüyorum. Hiç bir tane kadro dışı kalan oyuncu oldu mu? Olmadı.

- Duyumlarımız, antrenman modelini beğenmeyen bir takımdan bahsediliyor. İşe itaat etmek de futbolcunun görevidir. Her futbolcuya göre bir antrenman modeli, taktik belirlersek o zaman teknik direktöre gerek kalmaz ki.

- Oyuncular teknik adam gönderebilir mi? CVP: Sayıya bağlı, yere bağlı, yetkiye bağlı. Burada futbolcu grubunun sayısı da önemli. 1-2 tane olur, mücadele edersiniz. Ama bir de işin yönetici kısmı var. O payeyi verdiyse futbolcuya, bu olabilir. Büyük kulüplerde böyle şeyler olmaması lazım.

Cihat Arslan bana göre başarılı bir teknik direktör, Hanzo gibi ırkçı sorunlarının olduğunu düşünmüyorum

Bu yönetim devam edecekse kesinlikle gelmesi lazım,zaten yabancı gelmez gelse Jor ile devam edilmezdi.

Hala ders almıyoruz.Anadolu takımlarında 2 başarılı sonuç alan hocayı başımıza mourinho gibi getiriyoruz sonra göndermek için 40 takla atıyoruz.Riekerink takımın başında olması nasıl hataysa bununda ondan bir farkı yok.Büyük takım çalıştırmamış teknik direktör getirmemeli bence

Üst Alt