Cimbom iki transfer daha yapacak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom iki transfer daha yapacak

Cevap: Cimbom iki transfer daha yapacak

6 ay sonra sahalara dönücek Aureliodansa tamamen iyileşmiş Appiyi tercih ederim:ka19:

Arkadaşlar şunu aklınıza koyun ki Coloccini tam bir sağbek değildir.

Yani ileri çıkışlarında yarar sağlayacağımızı düşünmüyorum bu konuda.

Eğer Coloccini alınacaksa defansın ortası için alınmalıdır. Eğer sağbek için alınacaksa daha başka isimleri yönelmeliyiz bence.

bence direkt stoper alınır ve orta saha alınır alınıcak ise.

Bence Coloccini gibi defansın her bölgesinde oynayabilecek bir oyuncu alınır.. Bir de orta saha tabii, o da yabancı olur herhalde, Nonda yolcu, kontenjan boşalır.. Ama o zaman da forvet sıkıntı yaratır..

Bence Coloccini gibi defansın her bölgesinde oynayabilecek bir oyuncu alınır.. Bir de orta saha tabii, o da yabancı olur herhalde, Nonda yolcu, kontenjan boşalır.. Ama o zaman da forvet sıkıntı yaratır..

türk oyuncu alınır o halde. yada yaser düşünülür. ben t.direktör olsam stoper ve kaliteli bir yedek forvet alırdım.

Bence şu an transfer yapılacaksa sadece orta sahaya olur. Diğer transferler hep gönderilecek be gidecek oyunculara bağlı.

Arkadaşlar şunu aklınıza koyun ki Coloccini tam bir sağbek değildir.

Yani ileri çıkışlarında yarar sağlayacağımızı düşünmüyorum bu konuda.

Eğer Coloccini alınacaksa defansın ortası için alınmalıdır. Eğer sağbek için alınacaksa daha başka isimleri yönelmeliyiz bence.

Katılıyorum.

lyonda govou ile mensahla ilgilendigiizi yazdi basin biz keitayi getirdik newcastle owenbide coloccini ilgilendigimiz yazmislar bu sefer kim gelecek valenciada ise miguel pablo hernandez hadi hayirlisi

nedense geçen seneden beri içimdeki bir ses rosicky nin geleceğini söylüyo ama bilmiyorum tabii ki:D keşke doğru çıksa:D

Lig tv Galatasaray muhabiri Pınar Argun ;

Haldun Üstünel bir savunma bir bir orta saha oyuncusu alacaklarını açıklamış.(Yani bu konu doğru!)

Bir de Panathinaikos Lincoln'e 2 milyon euro'luk bir teklif yapmış.

Coloccini'den Sağ Beck olmaz diyenlere tek cevabın 2006 Dünya kupası olur.Arjantin'in bütün maçlarında Sağ Beck olarak görev aldı.Gökhan Zan ile sezon planlaması yanlış olur.O yüzden Defansın her yerinde oynayabilen bir Coloccini'ye kimsenin hayır dememesi lazım.Sadece stoper olarak değilde Joker olarakta düşünülürse çok iyi bir hamle olduğunu söyleyebilirim.Premier lig ona biraz ters geldi.İspanyada o kadar çok kabiliyetli oyuncuya karşı zirve yapmış bir ara Barca almak için 15 milyon Euro ya kadar cıkmış ama satılmamış bir oyuncudur.Ama ingiltere liginde Tekniğin değilde temponun hakim olduğu lige ayak uyduramamıştır.O yüzden Newcastle kariyeri beni pek alakadar etmiyor.

Aurélio konusuna gelince alınmasından yanayım.Çünkü çok kaliteli orta saha oyuncularımız var.Buraya 1. sınıf adam alırsan rotasyonda zorlanırsın.Kontenjan ayrı bir dert olur.Barış hazırlık maçlarında çok hoşuma gitti.Çok hırslıydı.Mehmet topal,ayhan,tobi(Aurélio 'dan daha kaliteli bir oyuncu),Bu rotasyon için sarp transfer edildi.Aurélio ve Coloccini gelirse ve uzun süre takımı koruyabilirsek lige 3,4 sene ambargo koyarız.Avrupa kupalarında saygın bir yere gelebiliriz.

Konuya gelirsekte ben bu transferlere ihtimal vermiyorum.Nedeni ise basında çıkmış olması.

Üst Alt