Cimbom iki transfer daha yapacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom iki transfer daha yapacak

Sezon öncesi hazırlıklarına devam eden Galatasaray'da, teknik direktör Frank Rijkaard ve yönetici Haldun Üstünel, bir toplantı gerçekleştirerek, yapılacak transferleri değerlendirdiler.

Görüşmenin ardından açıklamalarda bulunan Üstünel, "Hocamızla takımın son durumunu ve yapılacak transferleri değerlendirdik. Biri savunmacı ve bir orta saha daha alarak transferi kapatmak istiyoruz. Aklımızda bazı isimler var. Kısa sürede bu transferleri sonuçlandırmak için çabalıyoruz" şeklinde konuştu.

Kaynak: Goal

Cevap: Cimbom iki transfer daha yapacak

bu haber bugun gazetelerde cıktı.Yalnız dun haldun hicbir açıklama yapmadı nerede yapmış bu acıklamayı ben anlamıyorum.Baskan diyorki transfer yapmamız zor belki bir tane genc futbolcu alırız diyor haldun arkasından gazetelerin haberlerine gore bunu soyluyor buyuk celiski

Coloccini süper olur gelirse havalara uçarım ama Aurelio için sadece hayırlı olmasını dilerim.

Sezon öncesi hazırlıklarına devam eden Galatasaray'da, teknik direktör Frank Rijkaard ve yönetici Haldun Üstünel, bir toplantı gerçekleştirerek, yapılacak transferleri değerlendirdiler.

Görüşmenin ardından açıklamalarda bulunan Üstünel, "Hocamızla takımın son durumunu ve yapılacak transferleri değerlendirdik. Biri savunmacı ve bir orta saha daha alarak transferi kapatmak istiyoruz. Aklımızda bazı isimler var. Kısa sürede bu transferleri sonuçlandırmak için çabalıyoruz" şeklinde konuştu.

Yalannnnnnn... Madem böyle bir açıklama var https://www.galatasaray.org/ biz niye göremiyoruz :rolleyes:

Medya herkesin konuştuğunu bişeyler katarak yazmaya çalışıyo. Takımın nereye transfer yapacağı hemen hemen belli. Net birşey yazmıyolar artık çünkü ne yazsalar tutmayacak :) en iyisi geniş haber yapalım ki tutma şansı olsun diyolar... Ben bu haberi Hürriyet kaynaklı gördüm webaslanda... Açıkçası kaynağın Hürriyet olduğunu gördüğüm anda okumayı bırakıyorum artık...

Galatasaray' la anlaştık, Betis ile Galatasaray küçük problemler hakkında görüşüyorlar dedi. Ben de aracı oldum, olacağım dedi. Spiker sonra soru sordu bu transfer bitti diyebilirmiyiz diye. O da bizim açımızdan sorun kalmadı dedi.

Güya bir de Alman Ligi'nden Brezilyalı stoper alacaktık.. Aurelio gelsin Fenere şık bir çalım atmış oluruz.

Galatasaray org dışında hiç bir yere güvenilmiyorki zaten hangi gazete hangi internet haber sitesi olursa olsun.

Güya bir de Alman Ligi'nden Brezilyalı stoper alacaktık.. Aurelio gelsin Fenere şık bir çalım atmış oluruz.

Fenerbahçe' ye çalımdan önce Galatasaray' ın kaliteli yerli oyunculara da ihtiyacı var. Bu sene Aurelio' yu, Aslantepe bitince de Nuri ve Hamit' i alabilirsek çekirdek yerli kadroyu güçlendirmiş oluruz.

Coloccini gelirse o savunma hattını Türkiye'de kimse geçemez o kadar diyorum.ORta sahaya ise Aurelio mantıklı bir tercih gibi gözüküyor.Hem kontenjanı da doldurmamış oluruz.

Coloccini gelirse o savunma hattını Türkiye'de kimse geçemez o kadar diyorum.ORta sahaya ise Aurelio mantıklı bir tercih gibi gözüküyor.Hem kontenjanı da doldurmamış oluruz.

gerçekten de kontenjan sorunu bizim için büyük bir sorun haline gelebilir çünkü arda,mehmet topal,servet satıldığında türk statüsünde kimler oynayacak bizim bir an önce hamit gibi nuri gibi türk oyuncular almamız lazım

Üst Alt