Cimbom, Kurt Zouma’nın Peşinde!


PANews_P-c633925a-29ec-44f3-904f-21da49252b31_I1.jpg

Bir yandan Pepe, Mangala gibi tecrübeli isimlerin transferiyle uğraşan Sarı-Kırmızılılar, diğer taraftan genç alternatifleri de gözüne kestirmiş durumda. İngiliz medyası, Cim Bom’un Chelsea’den 22 yaşındaki Kurt Zouma’yı kiralamak istediğini öne sürdü.


Transfer çalışmalarına hız veren ve futbol direktörü Cenk Ergün’ün menacerlerle yaptığı görüşmeler doğrultusunda somut adımlar atmaya başlayan Galatasaray’ın son durağı İngiltere… Ada medyasının iddiasına göre Sarı-Kırmızılılar’ın yeni hedefi, Chelsea’den Kurt Zouma…

Bu sezon fazla forma şansı bulamayan 22 yaşındaki 1.90’lık Fransız savunmacının tecrübe kazanmasını isteyen İngiliz kulübünün, onu düzenli oynayacağı bir takıma kiralık vermek istediği belirtiliyor.

Habere göre Galatasaray bu göreve talip oldu ve Zouma’nın kiralanması için düğmeye bastı. Bir yandan Pepe ve Mangala gibi tecrübeli isimlere savunmanın liderliğini emanet etmeye hazırlanan Galatasaray’ın, diğer taraftan genç isimlere yöneldiği ifade ediliyor.

Conte de Aslan’a sıcak bakıyor

İngilizler ayrıca takımdaki stoper kalabalığına rağmen teknik patron Conte’nin Gladbach’da kiralık oynayan Christensen’i yeni sezonda takımında görmek istediğini, bu nedenle Zouma’nın forma şansı bulmasının çok zor olduğunu yazdı. Genç savunmacı bu sezon Chelsea formasıyla 15 resmi maçta 708 dakika şans bulabildi. Bu arada Conte’nin de, Kurt Zouma’nın Galatasaray’a gönderilmesi fikrine sıcak baktığı kaydedildi.

Fanatik
 
Baslikta Cimbom yazdigi icin yaziyorum, bu tür oyuncular ile GSCimbom ilgilense gelme ihtimali daha yüksek.
 
Tabi yine taraftarı uyutmaya yönelik isimler
Daha şimdiden medyaya verilip balonu patlayan isimler

Leiva
Jakson M.
Hugo
Mangala
Balotelli
Mascherano

Diye giderde gider bu liste ...
 
Üst Alt