Cimbom, Marouane Fellaini ile İlgileniyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom, Marouane Fellaini ile İlgileniyor!

ÖZEL - SON DAKİKA: Galatasaray, Marouane Fellaini ile prensip anlaşmasına vardı.

Kaynak: Le Mundo Türkiye

Beyler cidden kaynak çok sağlam.

Kısaca bilgi vereyim. Bu sayfayı bilen yoktur büyük ihtimalle. Face'de PES Türkiye diye bi sayfa vardı. Piyasada adı bile çıkmamış adamların transferlerini haftalar önceden duyuruyordu. Hani hile vs durumu kesinlikle yok. Canlı şahit oldum kaç defa. Takip ediyordum.

Sonra bu sayfa neden bilmiyorum ama kapatıldı. Yeni açılan bir sayfa ile aynı isimle yayına devam etse de, adını kullanan sahte bi hesap olduğu anlaşıldı çok geçmeden.

Bu bahsettiğim şahıs şu anda bu isimle tekrar yayım yapıyor. Bu gerçek hesap. Bu sene de birkaç transferi bildi adam gerçekten. İstihbaratı zayıflamış eskiye göre ama hala çok güvenilir bir kaynak.

Tabii yalancı durumuna düşmek de istemem. Yani sonra bana sövmeyin. Ben bildiğimi, gördüğümü paylaşıyorum. Olur olmaz bilemem orasını.

Batuhan Aydemir'le bi ara hatta bu konuyu tartışmıştık. O da takip ediyormuş. :)

okOvzk.png

Son düzenleme:
Üst Alt