Cimbom, Ndiaye'de Sona Yaklaştı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom, Ndiaye'de Sona Yaklaştı!

090720181810434784306_2.jpg

Galatasaray, 21 yaşındaki Henry Onyekuru'yu kiralık olarak kadrosuna kattı. Transfer çalışmalarına devam eden Galatasaray'ın bir diğer hedefi ise orta saha futbolcusu Ndiaye...

Transferin perde arkası

Galatasaray Stoke City'den kadrosuna katmak istediği Ndiaye ile görüşmelere devam ederken, futbolcunun menajeri William D'avila, Galatasaray'a Onyekuru'yu önerdi. Çarşamba günü bitmesi beklenen transfer ise bu sabah saatlerinde sonuçlandı.

Hem Ndiaye'nin hem de Onyekuru'nun temsil haklarını elinde bulunduran menajerin William D'avila olması sebebiyle, Ndiaye'nin Galatasaray'a kiralık transferinin sonuçlandırmaya yakın olduğu öğrenildi.

(Ajansspor)

Ndiaye'yi severdim ama bize daha farkli bir oyuncu alinsa daha dogru olur. Soyle beynini kullanan, cabuk atak baslatabilen, top teknigi iyi olan, mumkunse solak bir orta saha isterim. Yasi da max 25 falan olmali.

Küme düşen bir takımdan şampiyonlar ligi mücadelesi verecek bir takıma gelecek, eğer gelir ise. Bu yüzden 1,5 - 2 arası bir miktarı kabul eder ise gelsin.

Çok boş transfer. Bu takıma gerçek bi 8 numara lazım. Beynini kullanan bi adam lazım. Koşmaktan başka bir şey bilmeyen adamın işi yok bizde

İşe yaramayacağını görmek için geçen sene ilk yarıdaki inişli çıkışlı performansına bakabilirsiniz.

Ben anlamıyorum bizdeki bu takıntılı hallere. Taraftar niye bu kadar seviyor anlamıyorum! Kafasızın teki!

ndiaye bizde bu sezon kiralık oynasın stoke city bile elinde tutamaz gelecek sezon. fatih terimle savruk futbolunu çok geliştirecektir.

Bu sakara toplamda 4.5 milyon euro vermek bana çok saçma geliyor.

Kendisi 3 kulübü 1.5 istiyormuş.
O paraya çok iyi bir 8 numara kiralayabiliriz

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Şu adam zenci diye bu kadar isteniyor eminim. Yoksa rengi beyaz olsa adı Bedri olsa çöp muamelesi görürdü.

İşe yaramayacağını görmek için geçen sene ilk yarıdaki inişli çıkışlı performansına bakabilirsiniz.

Ben anlamıyorum bizdeki bu takıntılı hallere. Taraftar niye bu kadar seviyor anlamıyorum! Kafasızın teki!

Artık bünyenin alkole iyice direnç kazandığını gösteren ayık kafayla atılmış bilinçli bir post, ben de katılıyorum bu yorumlara.

Üst Alt