Cimbom Yüzümüzü Güldür Bu Sene(Yeni Beste)


Cevap: CİMBOM Yüzümüzü Güldür Bu Sene(Yeni Beste)Güzel beste ama tribünde organize olup söylemek zor gibi.
 
Cevap: CİMBOM Yüzümüzü Güldür Bu Sene(Yeni Beste)tirübünde 25 30 kişi ezberlese bu şekilde her keze çok güzel öğtretilir sadece baştakiler söyletmek istesin
 
Cevap: CİMBOM Yüzümüzü Güldür Bu Sene(Yeni Beste)Fena bir beste gibi durmuyor. Bir de tribünde söylemek lazım.
 
Cevap: CİMBOM Yüzümüzü Güldür Bu Sene(Yeni Beste)ben daha güzel sözler yazarım , biride beste yaptımı tamamdır....
 
Cevap: CİMBOM Yüzümüzü Güldür Bu Sene(Yeni Beste)bu sene şampiyon olalım yine

imparator fatih terim ve öğrencileriyle

arkanızdan milyonlarca tek yürek

şampiyonluk yolunda sizlerle .................
 
Cevap: CİMBOM Yüzümüzü Güldür Bu Sene(Yeni Beste)Antalya'da futbolcular karşılanırken söylenmiş. Uyum hiçte zor değil ve çok hoş oluyor! :)
 
Cevap: CİMBOM Yüzümüzü Güldür Bu Sene(Yeni Beste)Alakasız olacak ama, bu tip tezahüratlara niye beste denir. Besteleri bilindik şarkılardan alınmış, üzerine söz yazılmıştır ama beste deriz :eek:
 
Cevap: Cimbom Yüzümüzü Güldür Bu Sene(Yeni Beste)Guzel beste.. Bir arkadas paylasmisti bunu takim Antalya deplasmanina giderken mesalelerle topluca soylenmistiCok guzeldi.
 
Cevap: CİMBOM Yüzümüzü Güldür Bu Sene(Yeni Beste)[video=youtube;ZloJCyyv28c]https://www.youtube.com/watch?v=ZloJCyyv28c&ob=av2e[/video]zamanim olsa buna soz yazarimortalik kopar ballad olur
 
Cevap: Cimbom Yüzümüzü Güldür Bu Sene(Yeni Beste)[video=youtube;bIvU8AsVgUY]https://www.youtube.com/watch?v=bIvU8AsVgUY[/video]fenerbahce sike yapmaaaa... yapmaaa yapmaa diyerekten bir beste yapila bilir.
 
Üst Alt