Cimbombom'um Sen Cok Yasa Ama Canim Feda Olmasin Artik Sana.. | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbombom'um Sen Cok Yasa Ama Canim Feda Olmasin Artik Sana..

Hic birseye degisilmezmis sevgisi. yahu birakin artik su Turk filmleriyle buyumus tipik sulu goz anadolu erkegi ayaklarini..
Psikolojik problemin varsa yuru git meyhaneye orada canini feda eden namelerini oku..
Hep bir agizdan canim fedaaa olsun sanaaaa diye bagiranlar mactan sonra hangi yuzle vandalligi elestiriyor?
Nasil bir mantik, bu ne arabesk beyin yapisi. virus virus..
Yok abicim bugunden itibaren ne kadar ferdi tayfur, orhan gencebay, umit besen vs eski 80-90 yillarinin filmi varsa hepsini yasaklayacaksin.
Insanlari derbeder, vurgun, yalniz, tovbekar gibi despresif dusuncelere yonlendiren onlari ezik magdur mentaliteye sokan yani kisaca salaklastiran etkenleri devlet ortadan kaldirmali. Halki depresyona iten kuzey guney, ezel vs yayinlar yerine daha cok pozitif yapimlar uretilmeli.
Insanlarin icinde isiklari sonuk. Hayata sanki bir eziyet gibi bakiyor. Sonra maca gidip canim feda olsun sana diye bagirmasi normal.
yine cok farkli bir konudan girdim farkindayim. baska bir boyuttan yaziyorum bunlari.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tamam kendi fikrini anlarım da niye her mesajında bir yerden materyalizm vurgusu yapıp materyalizm bazen dolayısıyla da ateizm tebliği yapıyorsun?Bunu materyalist denebilecek biri olarak söylüyorum bak,cidden merak ediyorum burada bir taraftar forumunda ne bekliyorsun?

Tamam kendi fikrini anlarım da niye her mesajında bir yerden materyalizm vurgusu yapıp materyalizm bazen dolayısıyla da ateizm tebliği yapıyorsun?Bunu materyalist denebilecek biri olarak söylüyorum bak,cidden merak ediyorum burada bir taraftar forumunda ne bekliyorsun?

hic ugrasma. oralara cekemezsin konumu. konumun bahsettigin konularla alakasi bile yok.

hic ugrasma. oralara cekemezsin konumu. konumun bahsettigin konularla alakasi bile yok.

Ya ben çeksem ne olur çekmesem ne olur,senin asıl amacını,yazdığın mesajlardaki bakış açını forumdaki sağır sultan bile biliyor.Satır aralarına serpiştirerek bahsetmedim diyerek işin içinden çıkamazsın ki her zaman böyle de yapmıyorsun,ayan beyan yaptığın da oluyor çokça.

Ya ben çeksem ne olur çekmesem ne olur,senin asıl amacını,yazdığın mesajlardaki bakış açını forumdaki sağır sultan bile biliyor.Satır aralarına serpiştirerek bahsetmedim diyerek işin içinden çıkamazsın ki her zaman böyle de yapmıyorsun,ayan beyan yaptığın da oluyor çokça.

Bakis acisini gizli tutan turden kisileri kendine daha yakin yada uygun goruyorsan bir sigir ciftligini ziyaret etmeni oneririm. Onlarin bakis acisini kimse bilmiyo..

Bakis acisini gizli tutan turden kisileri kendine daha yakin yada uygun goruyorsan bir sigir ciftligini ziyaret etmeni oneririm. Onlarin bakis acisini kimse bilmiyo..

Burada beni düşüncelerin değil bakış açın ve üslubun alakadar ediyor,ne düşünürsen düşün burada kimseyi bir şeye tebliğ derecesinde zorlayamazsın.Konusu açılır elbette fikirlerini belirtirsin sorun bu değil,sorun senin ısrarla her konuda ama öyle ama böyle konuyu kendi görüşünü tebliğ seviyesine getirmen.Eminim bana hak veren çokça renktaş çıkacaktır.

Burada beni düşüncelerin değil bakış açın ve üslubun alakadar ediyor,ne düşünürsen düşün burada kimseyi bir şeye tebliğ derecesinde zorlayamazsın.Konusu açılır elbette fikirlerini belirtirsin sorun bu değil,sorun senin ısrarla her konuda ama öyle ama böyle konuyu kendi görüşünü tebliğ seviyesine getirmen.Eminim bana hak veren çokça renktaş çıkacaktır.

Hala mi uzatiyorsun. konuyu durduk yere nerelere cektin.
Sen ulkende canim feda olsun sana diye bagiran turden insanlarin elini kolunu sallaya sallaya gezmelerinden rahatsiz misin degil misin? konu bu.
bunu konus beni degil. benimle ilgili odaklanmak istiyorsan ozelden bana istedigin soruyu sorabilir veya icini kusabilirsin.

Hala mi uzatiyorsun. konuyu durduk yere nerelere cektin.
Sen ulkende canim feda olsun sana diye bagiran turden insanlarin elini kolunu sallaya sallaya gezmelerinden rahatsiz misin degil misin? konu bu.
bunu konus beni degil. benimle ilgili odaklanmak istiyorsan ozelden bana istedigin soruyu sorabilir veya icini kusabilirsin.

Yav salağa yatma şimdi.Seni değil senin bakış açın mesele çünkü konudan bağımsız değil,bu konuda bile var bu.

Bağıran bağırır,karar mercii ben değilim.Zaten taraftarlığın mantıkla bağdaşan herhangi bir yanı yok.O laf bilerek isteyerek ölürüz manasında da değil,abartarak sevgiyi gösterme anlamında söylenen bir söz çoğunlukla.Burada bu yüzden tebliğ diyorum sana,binlerce kişiden senin yönüne göre hareket etmesini bekleyemezsin.Taraftarlığı söylem boyutunda öyle yaşayanlar da olacak.

Üst Alt