Cimbom'da Gündem Gomis, Clichy ve Asamoah! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom'da Gündem Gomis, Clichy ve Asamoah!

Spor Toto Süper Lig'de iki sezondur sanpiyonluk potasından uzakta kalan sarı kırmızılı ekip önümüzde ki sezon aynı sıkıntıları çekmemek adına transferde agresif bir politika izlerken 3 isim ile anlaşma noktasına geldi.

Forvet , her iki bek ve orta sahayı öncelik olarak gören yonetim teknik heyetin verdiği rapor doğrultusunda Gomis , Clichy ve Asamoah ile görüşmelerde mesafe kat etti.

Önümüzde ki günlerde kulüpler düzeyinde görüşmelere de başlanacak olan bu üç isim ile kadroyu takviye ettikten sonra bekleme kararı alan yönetim Musa Çağıran, Ömer Ali ve Scout ekibinin bulduğu genç isimler ile kadroyu takviye etmeye çalışacak.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Asomoak harikülad bişe olur yalnız o gelsin birde gomis gelsin transferi kapatıyoruz desinler olur derim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gomis - 32 yasinda, 3-4 mil maas istiyor ve ayrica bonservis bedeli de var. Bana gore yanlis transfer olur.
Clichy - Yasli olmsina ragmen hala World class bi oyuncu ve ayrica serbest. Nokta transfer olur!
Asamoah - 28 yasinda, pek bi izlentim yok, ucuza alirsak yararli bi transfer olabilir.

Musa ve Omer Ali ne alaka? Ulan illa komisyon yiyecekler haa... Musami kurtaracak bizim orta sahayi Allahim yarabbim yaa

Üst Alt