Cimbom'da Hatem Ben Arfa Sesleri! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom'da Hatem Ben Arfa Sesleri!

201537-large.jpg

Galatasaray yönetimi, bir yandan ekonomik krizle boğuşurken, diğer yandan da önümüzdeki sezon taraftarını heyecanlandıracak dünya çapında bir yıldızı renklerine bağlamanın hesaplarını yapıyor.

Sarı-Kırmızılı idarecilerin, Paris Saint-Germain’de aradığını bulamayan Tunus asıllı Fransız yıldız Hatem Ben Arfa’yı transfer listesinin başına aldığı ortaya çıktı. Fransız kulübü ile önümüzdeki sezon sonunda mukavelesi sona erecek olan 30 yaşındaki oyuncunun transferi için tüm imkanların seferber edileceği öğrenildi. Fenerbahçe’nin de gündemine gelen Ben Arfa, 10 numara dışında sağ kanatta ve forvette de forma giyebiliyor.

Başkan Dursun Özbek, Ben Arfa transferiyle bir taşla iki kuş vurmayı hedefliyor. Dünyaca ünlü bir yıldızı transfer edip taraftarla arasını düzeltmek isteyen Özbek, iddialı bir takım oluşturup gelecek sezon şampiyon olmanın planlarını yapıyor.

AYRILIK ÇANLARI ÇALIYOR

Kariyerinde hızlı bir düşüş yaşayan ve 2015’te kulüpsüz kalan Ben Arfa, Fransa 1. Lig ekibi Nice’te küllerinden doğdu.

Ligde 34 maçta 17 gol atıp, 6 da asist yaparak Fransa’yı sallayan yıldız futbolcu, 2016 Temmuz’unda soluğu PSG’de aldı. Ancak PSG’de bir türlü istediği ritmi bulamayan Hatem Ben Arfa, en kısır sezonlarından birini yaşadı.

Fransız devi, ligde 23 maçta ve Şampiyonlar Ligi’nde 3 maçta 1’er asist yapan Hatem Ben Arfa’yı uygun bir fiyata satmayı düşünüyor.

Habertürk

PORTAL HABERİ

Sneijder kesinlikle kalmalı ve etrafında ben arfa bruma mandzukic gibi kadro kurulmalı. İyi kadroda sn10 kalitesini konuşturur

bide kilo verse 2 sene taş oynarda hiç fit değil altın portakalımız

taptap
Sneijder hırslı adam , başarıya her daim aç ama takımın bir hedefi yok , motivasyon yok.bu ortamda Sneijder ne yapsın.

Bakın inter son dönemi , sneijder nerdeyse oynamıyordu artık , herkes leş gözüyle bakıyordu ama geldi 6 ay sonra çatır çatır oynamaya başladı.

Sneijder etrafında iyi bir takım kurulur yaz kampında da iyi çalışırsa bence gelecek seneye damga vuracaktır.

Sneijder'i de melo gibi kaybetmeyelim , unutmayın bu ligte sosa atiba gibi yaşlı oyuncular çok başarılı oldular.

Sneijder hırslı adam , başarıya her daim aç ama takımın bir hedefi yok , motivasyon yok.bu ortamda Sneijder ne yapsın.

Bakın inter son dönemi , sneijder nerdeyse oynamıyordu artık , herkes leş gözüyle bakıyordu ama geldi 6 ay sonra çatır çatır oynamaya başladı.

Sneijder etrafında iyi bir takım kurulur yaz kampında da iyi çalışırsa bence gelecek seneye damga vuracaktır.

Sneijder'i de melo gibi kaybetmeyelim , unutmayın bu ligte sosa atiba gibi yaşlı oyuncular çok başarılı oldular.

katılıyorum abi kesinlikle. fit bi sneijder 35e kadar oynar bu ligde.

taptap

Enteresan Sneijder övülmeye başlanmış. Geçen hafta tekme tokat sktiri çekiyorduk.

Sneijdersporluyum. Sahada dolaşsa bile kalmalı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sneijder'i yaşlı artık kaldıramıyor mücadele etmeyi diye gönderip Ben Arfa'yı almak zaten anca bizim yönetimin çapına uyar ...

Ben hala saglik ekibinden kaynaklandigini dusunuyorum yazin inanilmaz fitti.
Aga yazın kamptan sonra mıydı neydi kondisyoneri kovdular daha ötesi var mı.

Takımda 2 tane fit adam var Bruma ve Yasin, bunlar da zaten çöp gibi kuru adamlar. Eren, de Jong, Ahmet, Balta, Sabri, Chedjou, Sneijder bunların hepsi kilolu.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Üst Alt