Cimbom'da Sol Beke Yeni Plan! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom'da Sol Beke Yeni Plan!

Galatasaray'da transferin bitimine sayılı günler kala hareketli saatler yaşanıyor.

Juventus'un Kwadwo Asamoah'ı bırakmaması nedeniyle sol bekte bir tek Martin Linnes'e kala sarı kırmızılı ekip, bu bölgeye takviye yapmak için kolları sıvadı. Tudor'un raporu doğrultusunda harekete geçen yönetim kalitesi Asamoah kadar olmasa da bir ismi buraya katma kararı alırken, Asamoah ile gelecek sezon için bonservissiz olarak anlaşıp, sol bek için kiralık bir oyuncuyu kadroya katma kararı alındı.

İLK HEDEF BABA RAHMAN, OLMAZSA KENEDY

Bu doğrultuda harekete geçen yönetim Cenk Ergün'ü İngiltere'ye gönderme kararı aldı. Edinilen bilgiye göre Cenk Ergün şartları sormak adına Çarşamba günü Chelsea kulübü yetkilileri ile bir araya gelecek. Tudor'un ilk tercihi olan Baba Rahman olmazsa, Kenedy ismini gündeme alacak sarı kırmızılı ekip bu iki futbolcudan birini kiralayarak sezonu kapatacak.

ASAMOAH DEVRE ARASI GELEBİLİR

Bu sezon için sol beke kiralık bir isim düşünülse de, Asamoah defteri de tam olarak kapanmış değil. Bosman kuralı gereği 3 ay sonra istediği kulüple ön anlaşma yapabilecek olan Asamoah ile anlaşma zemini arayan yönetim eğer şartlarda anlaşılırsa Juventus'a ödeyeceği bonservisin bir bölümünü imza parası olarak Asamoah'a verecek ve sezon sonu için söz kesecek.

Bu durumda Juventus için çemberin daralacağını düşünen sarı kırmızılı idareciler bunu koz olarak kullanarak Asamoah için 1.5 Milyon Euro gibi bir bonservis bedeli ile transferi devre arası bitirmeyi hedefliyor.

Rahman olayı tam bir sallama adamın en yakın dönüş tarihi Ocak diyolar,Kenedyide üfürme gibi çünkü Chelseade kadroya giriyor başka birisi gelecek gelirse

Üst Alt