Cimbom’da Stopere İki Aday! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom’da Stopere İki Aday!

Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluk ipini göğüsleyerek , önümüzde ki sezon Şampiyonlar Ligi’nde mücadele etme hakkı kazanan Galatasaray defans hattını güçlendirmek için çalışmalara başladı.

Teknik heyetin raporu doğrultusunda stoper hattı için tecrübeli bir isim arayan Galatasaray’da gündeme iki isim alındı.

DEFANS HATTI ITALYA’DAN

Inter ile Nagatomo konusunda pazarlıklara devam eden sarı kırmızılı ekip Brezilya milli takımı ile Dünya Kupası’nda mücadele eden Miranda’yı da istiyor.

Paket teklif ile Inter’in kapsını çalmaya hazırlanan Galatasaray bu transferde istediği sonucu alamazsa Juventus ile anlaşma imzalamayan Chiellini’yi ikna etmeye çalışacak.

Miranda Inter'in as oyuncusu o iş olmaz.
Chiellini'de Juve'ye gönülden bağlı ve eskisi kadar olmasa da tecrübesiyle karşılık veriyor o iş de olmaz.

Miranda FFP nedeni ile elden çıkartılabilir ve seneye as olmayacak muhtemelen.

De Vrij’i aldılar oraya.

Chiellini de anlaşamamış daha. Ama zayıf ihtimal yine de.

Maicon’u satıp gelen para ile Denayer’i de aldırır Terim.

Miranda
Serdar
Denayer
Ozan

Olur stoper 4’lümüz muhtemelen.

Bekler

Mariano-Linnes-Nagatomo

ikili de biri gelse

hg.gif

Chiellini alınabilir miranda olmaz zira bonservisi var...Dünya Kupası da dezavantaj...Ayrıca Chiellini'nin milli takım sorunu da yok...

Haber yuzde yuz feyk ulan Miranda'nin alternatifi Chiellini mi olur ne kadar bos bir zihniyet, Chiellini >>> Miranda

Ben Miranda'nin mumkun oldugunu dusunuyorum ama ucuza birakmaz Inter

Haber yuzde yuz feyk ulan Miranda'nin alternatifi Chiellini mi olur ne kadar bos bir zihniyet, Chiellini >>> Miranda

Ben Miranda'nin mumkun oldugunu dusunuyorum ama ucuza birakmaz Inter

Haberde asıl aday Chiellini zaten. Metin kopyalanmasını için ben yazdım içeriği.

Miranda’yı isteme sebebimiz Nagatomo ile paket olması. 30 Haziran sonrasına gün almışız. Anlaşamazsa Juventus ile görüşeceğiz.

Miranda’ya da O tarihe kadar teklif falan yapılmaz.

İkisi de Serdar'ın yanına nokta transferler olur. Bu tip adamlara ihtiyaç var stoperlerde. Bu bölge dışındaki diğer tüm bölgelerde ise 26-27 yaşın üstüne çıkmamalıyız.

Haberde asıl aday Chiellini zaten. Metin kopyalanmasını için ben yazdım içeriği.

Miranda’yı isteme sebebimiz Nagatomo ile paket olması. 30 Haziran sonrasına gün almışız. Anlaşamazsa Juventus ile görüşeceğiz.

Miranda’ya da O tarihe kadar teklif falan yapılmaz.
Üstat şimdi yine niye ben dedim diyeceksin ama herhangi bir duyum olmamasına rağmen o zaman herhangi bir haber de yoktu martın sonundan beri yazıyorum chiellini alınmalı gayet makul diye...Neden?

Bonservisi yok...

Zira adamın menajeri yok...

Juventus'tan 2 senelik kontrat istiyor onlar 1 yıl öneriyor...

Türkiye'de stopaj %15...

Bulgaristan'dan sonra en düşük futbolcu vergisi bizde yani...

Galatasaray şampiyonlar liginde...

5.5 milyon euro vermek bizi ırgalamaz...45 milyon euroluk maaş sınır gelse bile hesaplamıştım 17 23 yaş üstü futbolcu ve 8 23 yaş altı futbolcuyla chiellini 5.5 ve belhanda-feghouli-fernando-mariano-maicon-muslera-gomis takımda kalıyor olmasına rağmen 45 milyon euro altında kalıyorduk...

Üstelik galatasaray kendisine değil 1+1 direkt 2 sene verir hatta 2+1 bile önerir...

Galatasaray markası juventus markasından çok çok geri değil...Giorgio bile kaç defa bize karşı oynadı kariyerinde...

İstanbul, Turin'den çok daha güzel bir şehir yaşamak adına...

İtalyanca istaanbul için sorun değil portekizce konuşanların yaşadığı sıkıntı kendileri için geçerli değil eğitim v.s... için...

Yani en makul adam hem yaşı hem tecrübesi hem dünya yıldızı olması hem de bonservissiz olmasıyla birlikte uefadan maaş kısıtlaması gelmemesi hasebiyle...Aklın yolu bir...Hürmetler...

Miranda ve Chiellini demek :unsure:

Ramos-Hummels filan varken Miranda 'yı mı alacağız ayıp ayıp

Basın iyi atıyor tutuyor da hiç UEFA 'dan gelen cezadan haberleri yok galiba ben Denayer 'in yerine inşallah 1 tane iyi kötü stoper kiralayabiliriz de Ahmet Çalık 'a kalmayız diye düşünüyorum adamlar Chiellini-Miranda 'yı filan yazıyorlar ...

Chiellini veya Mirandadan birisi yetmez ikisi birden gelmeli , Galatasaray boğulacaksa büyük denizde boğulmalıdır demistik

Miranda 34 yaşında beyler.

Adamlar Skrinier ve De Vrij’i oynatacak bariz. FFP onlara da bela.

Burada vergi 4 kat daha düşük.

Maksimum 1.5-2 Milyon Euro isterler net söyleyeyim.

Yani o kadar da imkansız değil. Chiellini her türlü imkansıza yakın bence de. Gider ABD’ye veya Çin’e en kötü.

Üst Alt