Cimbom’da Stopere İki Aday! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom’da Stopere İki Aday!

Miranda 34 yaşında beyler.

Adamlar Skrinier ve De Vrij’i oynatacak bariz. FFP onlara da bela.

Burada vergi 4 kat daha düşük.

Maksimum 1.5-2 Milyon Euro isterler net söyleyeyim.

Yani o kadar da imkansız değil. Chiellini her türlü imkansıza yakın bence de. Gider ABD’ye veya Çin’e en kötü.
Chiellini için kariyer miradanınkinden daha evla üstat ki pepe geliyor da chiellini niye gelmesin? Büyük düşünülmeli...Bu mantıkla ne hagi ne popescu ne taffarel ne jardel ne kewell ne baros ne sneijder ne podolski ne muslera ne de drogba gelebilirdi...

Serdar sağ stoper oynayamaz bence...ancak yedek olur...Ama chiellini maiconu toparlar zira maiconu istesen gönderemezsin bonservisle...

Chiellini manyak bisey olur ustadim. Sol ayakli Juve stoperi. Simdi Gomisten 1 yas daha yaşlı deyip gomenler olabilir. Abi o herif 2-3 yil daha oynar.

Valla bonservissizse derdi sadece 2 yillik kontratsa ustune atlamak lazim.

Chiellini manyak bisey olur ustadim. Sol ayakli Juve stoperi. Simdi Gomisten 1 yas daha yaşlı deyip gomenler olabilir. Abi o herif 2-3 yil daha oynar.

Valla bonservissizse derdi sadece 2 yillik kontratsa ustune atlamak lazim.
Bence 2+1 bile verilebilir üstadım zira adamlar 37 yaşına kadar barzagliyi tutarken bilmiyor da pepe 1983 doğumluyken dede değilken chiellini 1984 doğumlu olarak nasıl dede olsun??? Aklın yolu bir, hürmetler...

Bu haber daha inandiriciydi.

DakqsjQW4AA3cWh

Bence 2+1 bile verilebilir üstadım zira adamlar 37 yaşına kadar barzagliyi tutarken bilmiyor da pepe 1983 doğumluyken dede değilken chiellini 1984 doğumlu olarak nasıl dede olsun??? Aklın yolu bir, hürmetler...

Ya ne diyosun ustadim. Verilir tabi. Bu adam chiellini. Benim haberim yoktu kontrati bittiginden. Bunlar abur cubur adamlar degil. Ust duzey profesyoneller.

Tek itirazim bonservis olurdu. O da olmadigina gore kapisinda yatarim valla.

Ya ne diyosun ustadim. Verilir tabi. Bu adam chiellini. Benim haberim yoktu kontrati bittiginden. Bunlar abur cubur adamlar degil. Ust duzey profesyoneller.

Tek itirazim bonservis olurdu. O da olmadigina gore kapisinda yatarim valla.
Robben ve Ribery henüz imalamamışlardı onları önermiştim bayern 1 sene veriyordu bunlar 2 sene istiyordu neler neler söylendi linç edildik ondan başlıklar filan açtım küfür, hakaret gırla bir bu kaldı elimizde bu sene için...İnşallah bunu da kaçırmayız...Maicon'a itiraz edilmedi bu kadar ki chiellini maiconu da toparlar...

Robben ve Ribery henüz imalamamışlardı onları önermiştim bayern 1 sene veriyordu bunlar 2 sene istiyordu neler neler söylendi linç edildik ondan başlıklar filan açtım küfür, hakaret gırla bir bu kaldı elimizde bu sene için...İnşallah bunu da kaçırmayız...Maicon'a itiraz edilmedi bu kadar ki chiellini maiconu da toparlar...

Aynen. Chiellininin yaninda ben olsam biseyler ben bile ogrenirim yahu. Bu adam bonservissiz ve bosta mi cidden Juve ile anlassmadi mi ustad? Ya Abdurrahim abimiz nerededir neden Torinoda degil o zaman hala ??

Bildiğim kadarıyla oyuncu satmadan kimseyi alamıyoruz zaten. Kiralık ikna etmemiz de imkansız.

Edit: miranda 3-4 isteyebillirler ama chiellini bonservissizmiş. Chiellini geçen sene 26 maça çıktıysa bizde de oynar 2 senelik anlaşma mantıklı olabilir gibi.

Son düzenleme:
Bu arada ikisi de 1984'lu ve sezon baslayana kadar 34 yasina girecekler ama yine de 37 yasina kadar rahatlikla oynayabilecek herifler.

Ikisine de 3+1 yil kontrat ve 3-4m maas helal olsun, sadece savunma degil tum takim seviye atlar gerceklesirse bu transferler

Yine de haber feyk, kandirmayin Galatasaraylilari

Üst Alt