Cimbom'un Kare Ası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom'un Kare Ası

Sarı-Kırmızılı yönetim başta Tottenham'lı Kranjcar olmak üzere CSKA Moskova'lı Honda, Internacional'li D'Alessandro ve Leverkusen'li Barnetta'yı gündemine aldı

Galatasaray yabancı transferinde hedef değiştirdi... Golcü arayışlarını yaşanan olumsuz gelişmeler nedeniyle şimdilik 2. plana itmek zorunda kalan Sarı-Kırmızılı yöneticiler Arshavin transferinde de benzer sorunlarla karşılaşınca 4 yeni isim üzerinde durmaya başladı.

İLK ADAY NIKO KRANJCAR

Teknik Direktör Fatih Terim'le yöneticilerin yaptığı özel toplantı sonrasında 4 futbolcunun ismi ağırlık kazandı. Bu oyuncular arasında Tottenham'da forma giyen Niko Kranjcar diğer adaylara göre bir adım öne geçti. Orta alanın solunda ve ortasında görev alabilen Hırvat futbolcuyu Fatih Terim'in öncelikle istediği belirlendi. 27 yaşındaki Niko Kranjcar bu sezon 19 resmi karşılaşmada forma giyerken fileleri 2 kez havalandırdı.

HONDA İSTİKRAR ABİDESİ

Hırvat yıldızın transfer edilememesi durumunda listede 3 isim daha var. Bunlardan birinin CSKA Moskova'da oynayan Japon futbolcu Keisuke Honda olduğu ortaya çıktı. Venlo'da forma giydiği dönemde de Sarı-Kırmızılı kulübün gündemine gelen Honda yüksek bonservis bedeliyle o dönemde transfer edilememişti. Japon yıldızın bonservisinin yüksek olması ve Rus liginin devam etmesi transferde en büyük engel olarak gösteriliyor. İstikrarlı bir futbolcu olarak bilinen Honda bu sezon 40 resmi karşılaşmada yer aldı. CSKA Moskova'lı oyuncu Rus takımında 5 gol atmayı başardı. Takımının en verimli oyuncularından biri olarak gösteriliyor.

TAFFAREL BREZİLYA YOLCUSU

Galatasaray Yönetimi'nin listesinde Kranjcar ve Honda dışında Internacional'de oynayan Arjantin'li futbolcu Andres D'Alessandro ve Leverkusen'de forma giyen Tranquilla Barnetta'nın olduğu öne sürüldü. D'Alessandro için kaleci hocası Taffarel'in Brezilya'ya giderek görüşme yapması bekleniyor. İsviçre'li yıldız Barnetta'yı ise menajerlerin önerdiği iddia edildi. Sarı-Kırmızılı yönetim bu hafta içinde bu oyunculardan birini kadrosuna katmayı planlıyor.

Kaynak : Cimbom'un kare ası - Takvim

Cevap: #Cimbom'un Kare Ası.

Andres D'Alessandro bundan 5-6 sezon önceki halinde olsa ilah olur Türkiye'de.Ama o dönemleri geride kaldı artık.Sanmıyorum zaten onu alacağımızı.Ortaya Honda'yı alıp sol kanada Guardado yada Gutierrez'den birisini alabilirsek şukela olur.

bütün yabancıları bize yazıyorlarda ilk 11 deki 6 yabancı hakkını düşünen yok birsürü yabancı futbolcu olcak nasıl oynayacak bu kadar adam

honda nasil olur

ulan 4-5 alicaktik adami 2 sene önce

Honda için o kadar bonservis istenseydi kesin alınırdı. Zaten onun alternatiflerinden biri olan Elano, daha yüksek bir bonservis ücreti ile transfer edilmişti. Kulübü 9-10 milyon euro civarı bonservis istemişti ve vazgeçilmişti. Aşağı yukarı aynı paraya CSKA'ya transfer olmuştu zaten.

Honda için o kadar bonservis istenseydi kesin alınırdı. Zaten onun alternatiflerinden biri olan Elano, daha yüksek bir bonservis ücreti ile transfer edilmişti. Kulübü 9-10 milyon euro civarı bonservis istemişti ve vazgeçilmişti. Aşağı yukarı aynı paraya CSKA'ya transfer olmuştu zaten.

adam icin 6-7 milyon euro istiyordu takimi, zorlasan, yani hondaya saglam para versen, takimina baski yap desen, 5'e falan düsürürdün.

ki, cskaya 6 milyon euroya gitti sonra, yazdigin gibi 9-10 degil.

Cevap: Cimbom'un Kare Ası

aslinda simdi rusyda mutlu degil ve ayrilmak istiyor ama, ispanyayi, istiyor, bir ara liverpool da ilgilendi honda ile, ama sanirim cska "unut" mesaji vermis adama, bilemiyorum, bir ara olumsuz konustuydu, gitmek istiyorum ama cskadayim bu sene falan filan diyordu

Barnetta-Honda beraber gelseler zaten bu takım abad olur.Keşke Fatih Hoca'nın Eboue haricindeki ısrar edeceği 2 oyuncu bunlar olsa da biz de gönül rahatlığıyla maç izlesek.

Barnetta-Honda beraber gelseler zaten bu takım abad olur.Keşke Fatih Hoca'nın Eboue haricindeki ısrar edeceği 2 oyuncu bunlar olsa da biz de gönül rahatlığıyla maç izlesek.

Bunun icin tas gibi ekonomi ve futbol aklı olması lazım:) Hayali bile güzel ama Cuk tabir ettigmiz dengede bir takım son senelerde aragımız sey ruh degil denge:)

Üst Alt