Cimbom'un Melo Kararsızlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cimbom'un Melo Kararsızlığı

512be11.jpg

Sarı-kırmızılıların yönetimi, Felipe Melo'nun bonservisini alma konusunda ...

Devamı GSCimbom Portal'da ...

Cevap: Cimbom'un Melo kararsızlığı

Her oyuncu pahalı zaten.Eylül sonuna kadar uğraşıp alamayız Meloyuda.

Sonra İnamoto tarzı biri gelir devam ederiz.

Cevap: Cimbom'un Melo kararsızlığı

Daha sene sonuna kadar var Fatih Hoca verir son kararı.

He alınmasından yanayım o ayrı böyle yırtıcı oyuncular lazım

Cevap: Cimbom'un Melo Kararsızlığı

Bence 13 milyon Euro yerine 6-7 milyon teklif edecekler, 2 ay uğraşıp doğal olarak alamayacaklar.

Sonra gidip Olympiakostan, Panathinakostan dandirik bir ön liberoya 3-5 milyon bayılıp bize yıldız diye yutturacaklar.

Adam geldiğinde forumda Meloyu üçe mi yoksa beşe mi katlayacağı tartışılacak.

"Yahu Melo daha iyiydi, keşke biraz daha verip onu alsaydık" diyenlere forumca giydirilecek.

İş işten geçtikten sonra da "Lan bu topçu değilmiş!" denilerek, yerine Antalyaspordan, Manisaspordan genç yetenekler aranacak.

Bir 3 milyon da onlara bayılınacak ve bu transfer sezonları hep böyle sürecek gidecek.

cimbomda melo krizi

aslanda melo sorunsalı

floryada melo şoku

sarı kırmızılılarda melo belirsizliği

Bence 13 milyon Euro yerine 6-7 milyon teklif edecekler, 2 ay uğraşıp doğal olarak alamayacaklar.

Sonra gidip Olympiakostan, Panathinakostan dandirik bir ön liberoya 3-5 milyon bayılıp bize yıldız diye yutturacaklar.

Adam geldiğinde forumda Meloyu üçe mi yoksa beşe mi katlayacağı tartışılacak.

"Yahu Melo daha iyiydi, keşke biraz daha verip onu alsaydık" diyenlere forumca giydirilecek.

İş işten geçtikten sonra da "Lan bu topçu değilmiş!" denilerek, yerine Antalyaspordan, Manisaspordan genç yetenekler aranacak.

Bir 3 milyon da onlara bayılınacak ve bu transfer sezonları hep böyle sürecek gidecek.

Hiç sanmıyorum. Eğer Melo giderse yerine daha kaliteli bir ön libero alınacaktır.

Ve senin bu dediklerin yüksek ihtimalle olmayacaktır

Çünkü Melo 6-7 Milyonluk bir adam. 13 Milyon değil. Eğer Juve 13 diye diretirse zaten almasınlar yani. Ne bu Melo 13 Milyon. Çok çok çok çok fazla bir para

Bakın Melo için en fazla 8 verilir.

Eğer yönetim 11-12-13 milyona Melo'yu almazsa kimse kızmasın.

Fernandez'in de opsiyonu çok yüksekti ama Beşiktaş çok ucuza aldı.

Daha iyisi gelir ama hazır uyum sağlamışken max 10 milyona bitirebiliyorlarsa bitirsinler. Daha iyisi acaba Türkiye ligine gelir mi en büyük soru bu benim için

alınmayacak sanki ya,bana öle geliyor,valla üzülürüm billa üzülürüm...

Üst Alt