chinese super league | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

chinese super league

Chinese_Super_League_Logo_2.png

BLG76p.png

Ligin acilis macinda su ana kadar 9 gol oldu. Guangzhou Evergrande kendi evinde Guangzhou R&F karsisinda 5-4 geride. Top bir o kalede, bir bu kalede.

Tribünlerin sahaya uzak olması yüzünden atmosferi çok zayıf. Ayrıca maksimum 2-3 yabancısı var takımların ve sahadaki diğer 16 Çinli arada kalite uçurumu var.

Geçen gün bir yerde gördüm; Cannavaro 12 Milyon Euro alıyormuş. İnanılmaz para. Guardiola bile almıyordur sanırım bu kadar.

Tribünlerin sahaya uzak olması yüzünden atmosferi çok zayıf. Ayrıca maksimum 2-3 yabancısı var takımların ve sahadaki diğer 16 Çinli arada kalite uçurumu var.

Geçen gün bir yerde gördüm; Cannavaro 12 Milyon Euro alıyormuş. İnanılmaz para. Guardiola bile almıyordur sanırım bu kadar.
Guardiola yillik 17 milyon euro kazaniyor M. City'de.

The highest-paid football managers in the world - Business Insider Deutschland

Pep Guardiola | Who are the top 10 highest paid football managers in the world? - Football

Bayern da 18 aliyordu yanlis hatirlamiyorsam. City de daha az aliyor diye birseyler okumustum.

Yerli oyuncular gerçekten çok kötü ama maçlar genelde zevkli geçiyor. Gollerin çoğunu zaten yabancılar atıyor doğal olarak.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yine de çok fazla ya. Oynadığın lig Çin Ligi. Baskı,stres yok,haftada 1 maç oynuyorsun ve 12 kazanıyorsun. Cannavaro çok akıllı adam.

Tabi ki fazla ama malum Cin'e adami getirmek icin epey para vermen lazim. Yüksek para olmasa hic bir Allahin kulu gitmez zaten.

Oyuncalara ödedikleri ucuk paralar da ortada yani.

Üst Alt