Çin Kulübü, Modeste İçin Köln Aleyhine Cas'a Dava Açtığını Resmen Açıkladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çin Kulübü, Modeste İçin Köln Aleyhine Cas'a Dava Açtığını Resmen Açıkladı!

Eger muhtemel vecibelere modeste katlanacak ise , o zaman bizim yonetimi elestiririm

Ama yok bu riske koln girdi ise , bizim girmememiz dogrusuydu

bundanbizene.jpg

En başından beri düşündüğümüz şey. Modeste madem kendine guveniyordu dava konusunda tüm yükümlülüğü kendisine yıkıp imzalanabilirdi. Bunun uzerine yoğunlaşmamiz lazımdı.

[D. A] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Koln buna ikna edebilmis mi acaba ? Ayrica hem koln e bonservis acisindan ceza verilebilir , ayrica oyuncuya sozlesmeye aykiriliktan tazminat yuklemesi yapilabilir

Bunlardan nasil ve ne oranda kulup ve modeste sorumlu olacak , burayi bilmiyoruz

Ben yönetimin Modeste kararını herşeye rağmen doğru buluyorum. Köln kazansada kaybetsede biz en ufak riski bile alabilecek ekonomik rahatlığa sahip değiliz.

Köln e ceza gelirse muazzam olur çünkü bu adam içimde ukte olarak kalacak

Galatasaray Düşmanlarının .........

Almanların transferden sorumlu yöneticisi Abdürrahim profilinde bir adam değildir. Yaş tahtaya basmazlar.

zamanında Drogba transferinde Lütfü Arıboğan filan bu hukuki işlerden anlıyordu. Şimdiki yönetim profesyonellikten çok uzak. İşi bilen adamlar olsa biz alırdık bu oyuncuyu.

Almanların transferden sorumlu yöneticisi Abdürrahim profilinde bir adam değildir. Yaş tahtaya basmazlar.

zamanında Drogba transferinde Lütfü Arıboğan filan bu hukuki işlerden anlıyordu. Şimdiki yönetim profesyonellikten çok uzak. İşi bilen adamlar olsa biz alırdık bu oyuncuyu.

Direk politikacilar yardim etmis transferde

Birsey cikmaz

Gerek yoktu böyle riskke yönetim bu konuda haklı

Yalancıların yeni bahanesi de şimdi bu olur. Köln de zaten enayi ya kalkıp zarar göreceği bir işin altına girsin. Sadece Köln takımı da değil ayrıca enayi olan, DFB de öyle olsa gerek ki sıkıntı çıkacağını bile bile Köln takımına lisans için yeşil ışık vermiş olabilirler. Ama tabii Köln sözleşme imzaladığı oyuncuya lisan çıkarmak için DFB ve Fifa kanallarını değil de illegal bir oluşumu da kullanabiliyor olabilir.

Çin klubu usulen de dava açmış olabilir taraftar baskısını azaltmak için
Köln demedimi çin kulübünün rızası var diye

Hiçbir şey olacağını zannetmiyorum

Adamın parasını zamanında vermemişsin adam da haklı olarak bunu fırsat bilip takımdan ayrılmış

Aynı Ribery olayı gibi

Keza Drogba da bize gelirken böyle bir olay yaşanmıştı diye hatırlıyorum yanlışım yoksa

Ama Çin takımı hiçbir şey alamamıştı

Bu olayda buna benzeyecek tahminimce

Bizim yönetimin tamda istediği ortam bence

Hic bir alman takimi kendisini garantiye almadan böyle islere girmez.
Bonservisin kalanini ödemezler felan helallesirler

Üst Alt