Çin'de Yaşanan İnanılmaz Kaza! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çin'de Yaşanan İnanılmaz Kaza!

sheeple ne alakasi var yaw serefsiz mavili tir 500 metre oteden herifleri gormesine ragmen seridin solundan gidip herifleri bicmis allah rahmet eylesin
basta araba carpan koyun kardesime de sifa diliyorum ins o da olmemistir

Koyunlar trafiği karıştırmış tabi o ayrı konu da mavili tır ne ayak onu çözemedim. Normal şartlarda durabileceği bir mesafede ve makul bir hızda geliyor lakin ya sürücü uyuyakalmış ve son anda fark etmiş ya da frenleri patlamış sanırım. O insanları bile isteye biçmediğini ümit etmek istiyorum. Umarım ölen olmamıştır diyeceğim ama pek öyle gibi durmuyor.

Yazacaklarım tuhaf gelebilir, bana bile tuhaf geliyor çünkü ama yazmadan edemeyeceğim; bazen boşluğa düşünce halime şükretmek için bestgore'a girip videolar izlerim, abartmıyorum olayların %90'ı Çin ve Brezilya'da vuku buluyor. Sebebini cidden merak ediyorum, hadi Brezilya'da suç oranı çok yüksek özellikle cinayet oranı felaket bu yüzden sıkıntılı görüntüler sık oluşuyor da Çin'e ne oluyor ? Bu adamlar Konfüçyüs felsefesini özümsemiş, nüfusuna oranla suç oranı düşük bir memleket değil mi ? Bence bunlar hep Mao. Kültür devriminde bunların beyin yandı, ben böyle düşünüyorum.

Koyunlar trafiği karıştırmış tabi o ayrı konu da mavili tır ne ayak onu çözemedim. Normal şartlarda durabileceği bir mesafede ve makul bir hızda geliyor lakin ya sürücü uyuyakalmış ve son anda fark etmiş ya da frenleri patlamış sanırım. O insanları bile isteye biçmediğini ümit etmek istiyorum. Umarım ölen olmamıştır diyeceğim ama pek öyle gibi durmuyor.

Evet freni patlamış olabilir, bariyerlerin o kadar sağlam olabileceğini düşünemedi sanırım orada bariyerlerin dışına çıkmak için hamle yapıyor ama olmuyor.

Böyle saçma sapan şeyler de hep Çin'de oluyor.
Aynen ya çok saçma sapan şeyler oluyor orada da. Seneler önce başka bir video daha vardı hiç unutmam. Fabrika gibi bir yerde iki kişi metal ve yüksek iskele gibi bir şeyi bir yerden bir yere taşımak için ittiriyorlardı ve o ittirdikleri iskelenin tepesi bir anda fark etmedikleri yüksek akım hatlarına değiyordu ve dumanlar çıkarak yanıyorlardı. Feci bir görüntüydü bundan beterdi o geldi aklıma şimdi nedense. Sayıca bir milyar olunca demek ki insan değeri de iyice dip yapıyor herhalde.

Bu arada içinde kaynar su olan kazanlara köpekleri canlı canlı atıp öldürdüklerini hatırlamak dahi istemiyorum.

Aynen ya çok saçma sapan şeyler oluyor orada da. Seneler önce başka bir video daha vardı hiç unutmam. Fabrika gibi bir yerde iki kişi metal ve yüksek iskele gibi bir şeyi bir yerden bir yere taşımak için ittiriyorlardı ve o ittirdikleri iskelenin tepesi bir anda fark etmedikleri yüksek akım hatlarına değiyordu ve dumanlar çıkarak yanıyorlardı. Feci bir görüntüydü bundan beterdi o geldi aklıma şimdi nedense. Sayıca bir milyar olunca demek ki insan değeri de iyice dip yapıyor herhalde.

Bu arada içinde kaynar su olan kazanlara köpekleri canlı canlı atıp öldürdüklerini hatırlamak dahi istemiyorum.

Şu dünyada nefret ettiğim tek millet.

Bence sorun bu.

Sağ Kapıdan çıkan...yırttı sandım..lakin sola gidince...

Benim anlamadım. Millet orda niye hemen yoldan uzaklaşmıyor ?
Başka ülke olsa millet direk başka yere giderdi... (Hızlı) yol ortasında beklenmez

Ayrıca tırlar da ne alaka sol şerit de?

Çin hakikaten garip bir ülke

Üst Alt