Cinsel İçerikli Film Oyuncusunun Sakaryaspor’a Transfer Oldu İddiası


Sakaryaspor Kadın Voleybol Takımı'nın kadrosuna kattığı Kentra Lust, ***** yıldızı Kendra Lust ile karıştırılınca ortalık karıştı. Şehirde gündem olan transfer sonrası bir yerel gazete, ***** yıldızı Lust ile yapılan bir sözde röportaj yayınladı.

Sakaryaspor Kadın Voleybol Takımı, kadrosunu Kentra Lust ile güçlendirdi. Sakarya’daki yerel gazeteler, voleybol oyuncusunu ***** yıldızı Kendra Lust ile karıştırdı. Odatv’nin haberine göre bu yanlış anlama sonrası yerel basın tarafından transfer haberlerinde ***** yıldızı Lust’un haberleri kullanıldı.

Sakarya Yenigün isimli internet sitesindeki haberde şu ifadeler yer aldı:


“Kadrosunu güçlendirmek isteyen Sakaryaspor Voleybol, Serie A1 takımlarından Busto Arsizio'da forma giyen tecrübeli pasör Kendra Lust'la 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. Türkiye'ye gelmekten mutlu olduğu gözlenen oyuncu, geçmişiyle ilgili sorulan sorulara ‘Gençken bazı hatalar yapmış olabilirim fakat artık tamamen voleybola odaklandım. Buraya şampiyonluk yaşamak için geldim’ şeklinde yanıt verdi. Türkiye'yi sevdiğini belirten yeni transfer, ‘Geri kalan hayatımı Türkiye'de geçirmek istiyorum. Ezandan çok etkilendim tövbe edip Müslüman olduktan sonra Rümeysa ismini alacağım’ dedi. Türk erkeklerini nasıl bulduğunu soran basın mensubuna ise ‘Zeytini çok severim, zeytin bahçeleri olan bir beyle evlenmek isterim’ diyerek herkesi şaşırttı.

DVHvtqPXcAEUwgS%20(1).jpg

Gerçek çok vakit geçmeden ortaya çıktı. Haberi yapan medya organları önce sosyal medya paylaşımlarını daha sonra da haberi sildi.


---


:asd22:
 
Buradan anlıyoruz ki, halkımız *****cuları çok iyi tanıyor.

+Kendra Lust'u transfer etmişiz Cemal abi
-Hadi lan? Daha yeni asıldım ben ona!?

Alnitak Alnilam Mintaka
 
Çok iyi bir profesyonel sporcu.

İdmanı hiç bırakmıyor
0084b7bcac9d55baee62d4d5fe91fcee.jpg


Ayrıca Google Arama istatistik de bariz bir arama çoğunluğu oluştu :D

8667661f696a01d0540e76ca7b5062bf.jpg
 
Başlığı Cinsel İçerikli Film Oyunsunun Sakaryaspor'a Transfer Oldu İddiası olarak değiştirenin kim olduğunu öğrenmek istiyorum :asd22:
 
Üst Alt