Cinsel Saldırı Kültürü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cinsel Saldırı Kültürü

Jaja Trabzonspor'dan bu tarz bir mevzu yüzünden apar topar yollanmıştı.

Ali Tandoğan da biraz daha farklı bir mevzudan Bursa'dan yollandı.

İkisi de iddaa tabi direk oldu diyemem ikisine de.

Geçiniz biz alsak bir kılıf uydururdunuz hemen. El olunca hemen karalama kampanyası başlamış. Öyle yorumlar var sanarsin yan masada bleu label ini yudumlarken olaylara şahit olmuş.
Ülkede millet abazaliktan karpuza gömüyor hergün hergün taciz hergün zorla evlendirilen bir ülkeden bahsediyoruz Norveç den değil. Ülke tertemiz ya bir Sivas'a gelen mahkemesi haala devam eden Robinho bozacak demi ülkenin ahlakını.

Bu arada Robinho salak değil eğer bir hapis durumu söz konusu olsa Brezilya dışında bir ülkeye çıkış yapmazdi. Zira İtalya isterse Robinho yu türkiyeden isteyip alabilir.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Bal gibi de önemi var, takımımda istemem böyle bir adam. İstediği kadar iyi futbolcu olsun, istediği kadar iyi oynasın yaşam tarzı kimseyi ilgilendirmez lakin tecavüz vs yaşam tarzı kabul edilebilecek bir şey değil. Bundan çok daha hafif olmasına rağmen/ suç unsuru bulunmamasına rağmen Terry'i istememiştim mesela.

Aman neyse daha farklı şeyler yazardım da gerek yok, her şeyimiz laf anasını satayım.

Takimimda böyle bir oyuncu'nun olmasini ben sahsen istemem ama dünyada örnekleri var

Rooney,Ribéry,Benzema...

Cinsel saldiriyi babamin oglu olsa affetmem. Kendi halinde bir kadina bile laf atildigina denk gelirsem tepkimi gosteririm.

Bence bu kadar basit olmamali hersey. Sivasa yakisan bir transfer olmus diyeyim. Eski forum styla

nuff said.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gece kulubunde cinsel saldiri nedemek yaw suçlama gibi. Kadinlarda bu konularda sütten çikmis ak kasik degil diye dusunuyorum.

Hele Avrupada

Son düzenleme:
Italian court ruled that the footballer, along with five other Brazilians, assaulted a 22-year-old Albanian after giving her copious amounts of alcohol in a nightclub

:38573:

Üst Alt