CKR'ın Sağ Açık Oynatılma Sorunsalı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CKR'ın Sağ Açık Oynatılma Sorunsalı

Cevap: CKR ' ın Sağ Açık Oynatılma Sorunsalı

bazen cok iyi oynuyor, bazen takım 10 kisi oynuyor. ama what can i do, sometimes.

forvet olmasına sıcak bakmıyorum kazım'ın, nedenini soracak olursanız, kazım'ı forvet'e yerlestirmek yapılabilecek bir transferin onunu kesmektir. kisisel dusunceme gore ise bu cocuk en iyi en verimi 4-4-2 sisteminde sağ kanatta verir. fakat defansın guven vermesi, oyun kurabilmesi falan lazım iste bunun icin. everytimes we have the control the games.

bazen cok iyi oynuyor, bazen takım 10 kisi oynuyor. ama what can i do, sometimes.

forvet olmasına sıcak bakmıyorum kazım'ın, nedenini soracak olursanız, kazım'ı forvet'e yerlestirmek yapılabilecek bir transferin onunu kesmektir. kisisel dusunceme gore ise bu cocuk en iyi en verimi 4-4-2 sisteminde sağ kanatta verir. fakat defansın guven vermesi, oyun kurabilmesi falan lazım iste bunun icin. everytimes we have the control the games.

keith stone gibisin reis

abi kazımı kötülemiyorum yahu , çok beğenirim hatta ... ama ckr'den açık olmaz , özellikleri uygun değil .

1-Süratli olmalı,

2-1e1de adam eksiltebilmeli,

3-İyi orta açabilmeli,

4-Bulunduğu kanadın bekine defansif anlamda yardımcı olabilmeli.

Hoşgeldin Kader Keita.

Kazım sert ve iyi orta açıyor ayrıca birebirde de etkili. Bekine yardım etmez olarak bilirdim kendisini ama bu sezon takım savunmasına acaip katkılar sundu.

Cevap: CKR'ın Sağ Açık Oynatılma Sorunsalı

Kazim Galatasaray'da en fazla forvet arkasi yedegi olur.

Kesinlikle ilk 11 oyuncusu degil.

Kazım takımı 1 kişi eksik oynatıyor. Sağolsun Riereda ona baka baka kararıyor. Eksik oynatmaların karşılığını verebiliyorlarmı oda hayır. Arkalarıda onlardan beter Al baltayı vur Sabriye. Hoş Sabri yine reis Baltanın yanında Alexis Sánchez ama oda yalan. Sonuç olarak 10 numarasız oynadığımız bir oyunda kanatlarımız bu 4 lüyle olduğu müddetçe bu sene olduğu gibi 7 maçta 0 adet sıfıra inilip verilen gol pası demek oluyor.

kazım iyi futbolcu ama bütün sene kazıma güvenerek gidilmez. bence kazım 60-70 te oyuna girip yorulan defansı gücüyle yardırıp gol atıp attıracak bir oyuncu. ilk 11 oyuncusu değil. yaratıcı değil hızlı değil bitirici değil. ama özgüveni yüksek fizik kalitesi harika ortaları güzel.

Başka sağ açık seçeneğiniz var mı?

Bir ikincisi şu türkçe yi isimlerin kısaltmalarıyla kullanmasanız nasıl olur? CKR nedir diye düşünüyorum bende. Öncelikle adamın adı Kazım Kazım. İkincisi Colin Kazım Richards yazmak o kadar uzun ve zor bir şey değil.

Başka sağ açık seçeneğiniz var mı?

Bir ikincisi şu türkçe yi isimlerin kısaltmalarıyla kullanmasanız nasıl olur? CKR nedir diye düşünüyorum bende. Öncelikle adamın adı Kazım Kazım. İkincisi Colin Kazım Richards yazmak o kadar uzun ve zor bir şey değil.

Katılıyorum.2 saat düşündüm CKR kim diye.

Ah ulan bi kader keita olcak tı bu takımın sag kanadında yardırırdık bee..

kazım sağ kanat için tabiyki yetersiz

sezon başına denk gelen estonya maçında 2 gol atması herkesi havaya soktu

ben sağ kanatın ancak keita gibi bir canavarla iş yapacağını düşünüyodum

sola bakıyoruz orda da bi canavar yok

o zaman gol sıkıntısı normal

benim canavar diye tabir ettiğim adam komple futbolcudur

mesela arda podolski keita ...

bunlar herşeyi yapar

bunlarda en az 1 tanesi sağ ya da solda oynarsa gol sıkıntısı azalır

ama rieraymış kazımmış

bunlar vasat adamlar bi yanları hep eksik

kazımın sağ açıktan yaptığı savunmayı kimse yapamaz yanlız.. en azından bu konuda bi istikrar yakaladı ve geçtiğimiz 6 maçta(oyunadığı maçlar) sağ kanattan hiç atak yemedik.. tabi orda ebuoe oynasada aynı durum olur ama kazım atak yönünden ebouenin önünde.. ikinci forvet oynatılması yanlış demiyorum ama şu anda sağ kanatta verimli oynayabilecek tek oyuncumuz bence kazımdır..

o hangi mevkide oynarsa oynasın devamlılılığı olmadığı içn olmaz (kadir can şener)

Üst Alt