CL 15/16 C Grubu 1. Maç | Galatasaray 0-2 Atlético Madrid | M.S | 15 Eylül | TRT 1 - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 1. Maç | Galatasaray 0-2 Atlético Madrid | M.S | 15 Eylül | TRT 1

forvet yok kanat yok orta saha yok denecek kadar yetersiz bekin biri idare eder (carole) diğeri yok stoperler allaha emanet bu skor bu takıma çok iyi

Başlıkta ki mesajları okuyordum da herkes 'yönetim istifa' seslerini susturmak istediler 10 saniye sürdü falan diye yorum yapmış ama yiğidi öldür hakkını yeme 'yönetim istifa' sesleri paralılar dan gelmiştir ve ben karşı tribünde şahit oldum ki 80% katılmamıştır bu protestoya ayıptır günahtır biraz da sucu kendimizde arayalım ne kadar ses geldi ise paralılardan geldi ve emin olun rahat bir 5 dk tempo tutturmaya çalıştılar.

Yönetim ve Hamza hocanın başlıca hataları;
1- Meloyu gönderip alternatifini almamak(bedava Mbia'yı almamak, Bilali, JPK'yı alıp, Dzemailiyi göndermek de buna dahil)
2- Sağbeke transfer yapmamak
3- Burak'ın yerine 1.sınıf bir pivot forvet almamak(Elmander yada Drogba gibi)
4- Yabancı sınırı kalkmışken çalım atabilen Bruma ve kontraatak adamı Amrabatı gönderip sağ kanatsız kalmak.
5- Großkreutz gibi bir jokeri çingene pazarlığı yüzünden son saniyeye bırakmak ve kullanamamak
6- En ucuz CL biletini Asgari ücretin % 20'si gibi bir rakama satıp stadı boş bırakmak,
7- Yabancı sınırı kalkmışken kadroda sadece 8 yabancı bulundurmak
8- Her fırsatta Yasin'i kesip Umut'u oynatmak
9- Sneijder'le hâla kontrat uzatmamak.
Bu liste uzar gider de ilk aklıma gelenler bunlar. Denayer, Carole, J.Rodruigez transferleri de yaptıkları nadir doğrulardan. Bir de kontrat yaparken 4-5 yıl değil de 2+1 yada 3 yıllık yapmaları. Taraftarın yapacağı bir tek şey var artık; internette TT yapıp, maçlarda ismini bağırarak Haluk ulusoy'u başkanlık için zorlamak. Bizi ancak onun tecrübesi/iş bitiriciliği kurtarır.

CPBT0QuUsAAmEB_.jpg

12027818_10153272308306843_2124386753014362886_n.jpg

12011244_10153272308266843_3184175649552969156_n.jpg

Bakınız 25. dakikada 2-0 lık skoru yakalayıp maçı tamamen rolantiye alan bir takım ile aramızdaki koşu mesafeleri ve farkı ve birde utanmadan o paraları alıyorlar.

Herşey koşu değil onunda farkındayız ancak zaten kalitesizlikten dökülen bir takımın mücadeleden başka hiçbir seçeneği olamaz.

Birde koşuyor görünüp mücadeleden kaçanlar var onlarıda zaten siz biliyorsunuz.

Alinti yapmayi unutma.

:asd22:
Atletico nun abartılacak kadar iyi olmadığını gördük
Kalemize gelen ilk 2 topun gol olmasını ve musleranın Avrupa kupalarındaki kovalaşmasını hesaba katmamıştım..
%49 ihtimal gerçekleşti sonuçta "korkmama " tezimde sonuna kadar haklıymışım atleticodan çok daha fazla gol pozisyonumuz var maç boyu..
saygılar..

Bizim maçtan önce barca yendi braga macı önceside villereal caktı gecen senelere göre gözle görülür bir düşüş var bunlarda özellikle deplasmanlarda.

Üst Alt