CL 15/16 C Grubu 2. Maç | Astana 2-2 Galatasaray | MS | 30 Eylül - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 2. Maç | Astana 2-2 Galatasaray | MS | 30 Eylül

Bazı isimler süresiz kadro dışı kalmalı..
Semih,Selçuk,Umut kesinlikle bitmiş pilli oyuncular..
Artık faydadan çok zararlar..

Semih kesinlikle kovulmalı artık yeter..
Gençsin bizim aslanımızsın dedik ama laubalikten 1 milyon €luk laubalilik bu..
Kabul edilemez!

Aslında o gruptan çıkarkende fazla iyi oynamadan çıktık bir kopanhag maçında iyi oynamıştık

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iyi değil akıllı oynadık. Juve'ye deli gibi hücum yaparsan 4-5 yersin ama kapanıp kontra veya Drogba'ya uzun topla pozisyon aradık ve turu geçtik. İlk maç Terim deli gibi hücum yaptırdı ama gol atamayınca adamlar tek atakla golü atıp maçı 6-1 kazandılar.

mali olarak sıkıntımız var madem avrupaya gitmemiz tehlikede. madem transferde yapmıyoruz alttan 10 12 tane genc delikanlı oyuncuyu alsınlar a takıma. takimdaki çoplerede ismine bakmadan süpurge vursunlar ne kaybederiz boyle birsey yapsak muslera sneijder sinan gumus kalanlarin hepsi genc oyuncu iste mis gibi

Bu saatten sonra 2.lik falan imkansız gibi 3. olup Uefa'da gidebildiğimiz kadar gidip ciddi puan toplamalıyız gelecek seneler için bu seneki toplayacağımız puan çok önemli.

ulan aklima geldikce cildiriyorum.

5 sene once kurulan adini ilk defa bu sene duydugumuz bir takim rezil etti bizi dun.

saka gibi.

CQQR7HyWoAE9fVH.jpg:large

Naptin sen öyle :disgust:

Sen kurşun sıkmayı da geçtim direk kendini tnt koyup patlatmışın hamzanın oldugu takıma güvenilir mi hiç büyük cesaret doğrusu takdir ettim :)

Sormayın ya , kendi takımımız dedim Astana'yı yenemeyecekse o koltukta niye oturuyor dedim , 0-2 Ç oynayacaktım vazgeçtim ...

Direk 2 yazdım banko olarak sistem 1-9'da.

O gün bankolarım hariç 6 adet İY/MS maç bildim , Hamza'nın yüzünden 3.200 hatta 4.000 TL civarı paradan oldum ...

Üst Alt