Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

CL 15/16 C Grubu 3. Maç | Galatasaray 2-1 Benfica | M.S | 21 Ekim


Bu forumdan maçı ne zaman takip etsem gol yiyoruz çünkü sürekli olumsuz eleştiri var forumdan çıktıydım gol atmaya başladık

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Bu galibiyetin geleceğine inanıyordum bende.Rakibe topu verdik doğru, ama pek pozisyon verdiğimiz söylenemez.Yani bizim çok çok net pozisyonlarımız var.Baskıyı iyi kurdugumuz dakikalar var.En azından hücuma iyi çıkabilen bi Galatasaray izliyoruz artık.Umut bulut a rağmen.
 
Benfica deplasmanı çok kritik olacak.

Benfica'nın Atletico'ya evinde yenileceği kanaatindeyim. Biz de yeniliriz Atletico'ya. Madrid sonraki 3 maçını da kazanıp 15 puana gelir.

Biz Benfica'yı yenersek muhtemel Astana galibiyetiyle 10 puana geliriz. Benfica ise bize ve Madrid'e mağlup olursa maksimum 9 olur. (Astaya'yı yendiklerini varsaydım). Bu tablo bizi gruptan çıkarır. Ki eğer biz bunları yenersek Atletico ile beraberlik de yetmeyecek Benfica'ya. Bize karşı ikili averajda geride olacaklar.

Hiç kolay değil ama aramızda çok büyük bir güç farkı olmadığını düşünüyorum. Bizden güçlü bir kadro fakat bu fark Atletico ile aramızda olduğu kadar değil. Şansımız az da olsa var deplasmanda.
 
Üst Alt