CL 15/16 C Grubu 3. Maç | Galatasaray 2-1 Benfica | MS | 21 Ekim - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 3. Maç | Galatasaray 2-1 Benfica | MS | 21 Ekim

Bu forumdan maçı ne zaman takip etsem gol yiyoruz çünkü sürekli olumsuz eleştiri var forumdan çıktıydım gol atmaya başladık

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uzun bir aradan sonra guzel bir para tutturduk bari burayda kuponumuzu koyalim
3bb48777e1d6bcc72fe2ccf5ece70e3e.jpg

Bu galibiyetin geleceğine inanıyordum bende.Rakibe topu verdik doğru, ama pek pozisyon verdiğimiz söylenemez.Yani bizim çok çok net pozisyonlarımız var.Baskıyı iyi kurdugumuz dakikalar var.En azından hücuma iyi çıkabilen bi Galatasaray izliyoruz artık.Umut bulut a rağmen.

Benfica deplasmanı çok kritik olacak.

Benfica'nın Atletico'ya evinde yenileceği kanaatindeyim. Biz de yeniliriz Atletico'ya. Madrid sonraki 3 maçını da kazanıp 15 puana gelir.

Biz Benfica'yı yenersek muhtemel Astana galibiyetiyle 10 puana geliriz. Benfica ise bize ve Madrid'e mağlup olursa maksimum 9 olur. (Astaya'yı yendiklerini varsaydım). Bu tablo bizi gruptan çıkarır. Ki eğer biz bunları yenersek Atletico ile beraberlik de yetmeyecek Benfica'ya. Bize karşı ikili averajda geride olacaklar.

Hiç kolay değil ama aramızda çok büyük bir güç farkı olmadığını düşünüyorum. Bizden güçlü bir kadro fakat bu fark Atletico ile aramızda olduğu kadar değil. Şansımız az da olsa var deplasmanda.

Üst Alt