CL 15/16 C Grubu 5. Maç | Atlético 2-0 Galatasaray | M.S | Tivibu Spor - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 5. Maç | Atlético 2-0 Galatasaray | M.S | Tivibu Spor

Bu Atletico 2009-2010 senesinde neredeyse başa baş oynadığımız Atletico. Elenmiştik ama sanırım o sene de Avrupa Ligini almışlardı. O seneden bu seneye adamlar neler yaptı, neler oldu, nerelere geldiler. Bir de bize bak. İşte Avrupa ile aramızdaki fark budur. Böyle olduğu sürece de zaten fark durmadan açılacak, biz de bundan bir 5 sene sonra artık heralde çerez takım olarak kuralara katılır ve herkesin çekmek istediği bir takım oluruz. Emeği geçen herkesin allah belasını versin. Bu potansiyele gerçekten yazık, tam bir kaç sene önce toparlandık derken yeniden çöküşe geçtik, elimizdeki en güzel fırsat senesini de neredeyse çöpe attık.

Gol sirasinda forumda degildim yedigimiz ilk golde hatayi sneijdere kesen oldu mu acaba. Kesmedilerse 2 hafta once joseye gol yedirdi diye cemkiren adamlar net iki yuzludur

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bes kurus koklatmayin bu takima. Biz uzuluyoruz onlar ozel ucaklan simdi bogazdaki saraylarina donecekler.
Sahada kosacak halleri yok sanki bedavadan bize iyilik yapiyorlar.

Digiturku iptal edin. Stada girmeyin. urun almayin.

Bir takim bu kadar yumusak oynar mi yahu. A.madrid real ve barcelona maclarinda kemik sesi cikararak puan aliyorsa sen dd ona karsi bu silahi kullanacaksin. Gel buyur demisiz resmen yuruyerek adamlar mac yapmislar. Tekme atacaksin omuz koyacaksin agresif olacaksin sanarsin bayern ya da barcelonayiz da yumusak futbol oynuyoruz. Adam bi gelmeye korkacak

Bir takim bu kadar yumusak oynar mi yahu. A.madrid real ve barcelona maclarinda kemik sesi cikararak puan aliyorsa sen dd ona karsi bu silahi kullanacaksin. Gel buyur demisiz resmen yuruyerek adamlar mac yapmislar. Tekme atacaksin omuz koyacaksin agresif olacaksin sanarsin bayern ya da barcelonayiz da yumusak futbol oynuyoruz. Adam bi gelmeye korkacak

Herşeye tamamda.Kimle yapacaksın bu dediklerini.Bilallemi,Yasinlemi,Selçuklamı yada Weslemi.Bu adamların hepsi zaten yumuşak karakterli, sert futbol oynayamayan adamlar.Aylarca transfer döneminde dedik takım çok yumuşak 2 tane sert orta saha oyuncusu alın diye.Üstüne Meloda gitti.Bugünkü halimizin baş sorumlusu Hamza hıyarıdır.Kendini bı bk zannetti bi tarafı kalktı ben bu takımlada başarılı oluruma geldi.Sonuç hüsran ve kcına tekmeyi yedi.Ocakta en az 1 tane sert dmc almassak ligede elveda deriz.

Bu Atletico 2009-2010 senesinde neredeyse başa baş oynadığımız Atletico. Elenmiştik ama sanırım o sene de Avrupa Ligini almışlardı. O seneden bu seneye adamlar neler yaptı, neler oldu, nerelere geldiler. Bir de bize bak. İşte Avrupa ile aramızdaki fark budur. Böyle olduğu sürece de zaten fark durmadan açılacak, biz de bundan bir 5 sene sonra artık heralde çerez takım olarak kuralara katılır ve herkesin çekmek istediği bir takım oluruz. Emeği geçen herkesin allah belasını versin. Bu potansiyele gerçekten yazık, tam bir kaç sene önce toparlandık derken yeniden çöküşe geçtik, elimizdeki en güzel fırsat senesini de neredeyse çöpe attık.

Atletico bizden her zaman cok daha iyi ve potansiyelli bir takimdi. O zaman kafa kafaya oynamis olmamiz bu gercegi degistirmez. Bizim etimiz belli budumuz belli butcemiz belli. Onlar 50 milyon euroya agueroyu satarken biz ayhani uzerine para verip gondermeye calisiyorduk.

Ben sezon basi Melo yu birakmayin diye 80 tane yazi yazmistim.

Bunun sebebi adam hem savunmada var hem 50-60 metrelik paslari ile hucumu yonlendirmede var hem de duran toplarda gelen topu karsilamada var hem de stoperlerin arasina gomulmede vardi.

Bana bir dolu adam burda "Melo napiyor ki artik bitti, onu savunanlari anlamiyorum." falan diyordu. Aha iste. Biz herifin ne yaptigini goruyorduk da Melo diyorduk. Adam olmayinca selcuk burak varken de rizeden 4, antalyadan kendi sahanda 3 yiyorsun iste. Simdi anladiniz mi? Ne kadar yumusak takim olduk gördünüz mü?

Meloyu 3 kurus icin satan Dursunun da abv. Madem yolluyorsun para icin yerine adam al. Ama Dursun maasinin %70 ini odemeye devam edip Dzemaliyi de yolluyor!!

Dursun basta oldugu surece ne yaparsan yap, yonetme becerisi hic olmayan adam bu herif basimizda oldugu surece bir problem biter digeri baslar, burnumuz b.tan kurtulmaz!

Son düzenleme:
Ben sezon basi Melo yu birakmayin diye 80 tane yazi yazmistim.

Bunun sebebi adam hem savunmada var hem 50-60 metrelik paslari ile hucumu yonlendirmede var hem de duran toplarda gelen topu karsilamada var hem de stoperlerin arasina gomulmede vardi.

Bana bir dolu adam burda "Melo napiyor ki artik bitti, onu savunanlari anlamiyorum." falan diyordu. Aha iste. Biz herifin ne yaptigini goruyorduk da Melo diyorduk. Adam olmayinca selcuk burak varken de rizeden 4, antalyadan kendi sahanda 3 yiyorsun iste. Simdi anladiniz mi? Ne kadar yumusak takim olduk gördünüz mü?

Meloyu 3 kurus icin satan Dursunun da abv. Madem yolluyorsun para icin yerine adam al. Ama Dursun maasinin %70 ini odemeye devam edip Dzemaliyi de yolluyor!!

Dursun basta oldugu surece ne yaparsan yap, yonetme becerisi hic olmayan adam bu herif basimizda oldugu surece bir problem biter digeri baslar, burnumuz b.tan kurtulmaz!

Bitik melo bilal jem gibi adamları 5 kere cebinden çıkarır.Her maç keşke takımda olsaydı dedirtiyor.Hamza efendi sağolsun bilali için meloyu yedi.

Acizsiniz aciz, reziller ordusu. Bu kadar utandim baska bi mac hatirlamiyorum. Insallah gazeteler yarin bütün takimin gözü siyah bantla kapatilmis resmini paylasir. Utanmaz herifler. Sizin oynayacaginiz topu...

Galatasarayi kim bu hale düsürdüyse, insallah colugundan cocuklarindan cikar. Iki cihanda da iki elim yakalarinda olacak. Sana da yaziklar olsun mustafa. Evet mustafa diyorum cünkü saygiyi bile haketmeyen korkagin tekisin.

Yahu 6-1 lik real macinda bile en azindan top oynamaya calistik.

Dün barca macina baktim bugün bu acizlerin macina bakiyorum, simdi bunlar bi de ayni sporu mu yapmis oluyor.

Reziller ordusu. Gözümde Sizin küfür edip ceza alinacak kadar bile degeriniz yok.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Bırakalım artık şu Melo muhabbetini. Melo gitmek istedi, bizimkiler de kurtulmak istiyordu zaten ve gitti. Hepimiz özlüyoruz onun hırsını, oyuna katkısını. Ama artık önümüze bakmamız lazım. Sürekli geçmişe bakarak yaşayamayız. Boynumuz tutulur yoksa :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bırakalım artık şu Melo muhabbetini. Melo gitmek istedi, bizimkiler de kurtulmak istiyordu zaten ve gitti. Hepimiz özlüyoruz onun hırsını, oyuna katkısını. Ama artık önümüze bakmamız lazım. Sürekli geçmişe bakarak yaşayamayız. Boynumuz tutulur yoksa :)

Adam yollanabilir tabi. Gitmek istiyordur gider ama yerine adam bulur oyle yollarsin yonetici isen!!

Sene basinda Melo mirin kirin edince alaydi ya Mbia yi!! Adam bonservissizdi!!

Nasil bu takimda hem meloyu yollayip hem Dzemailinin maasini odemeye devam ederken yollayip da yerine adam almazsin baskan olarak ve td olarak!

Ulan Mbia bonservisi elinde kac hafta trabzona gitmek istemedi be!!

Resmen basimizdaki baskan bozuntusu ve hamza tarafindan sabote edildik. ABV.

Adam yollanabilir tabi. Gitmek istiyordur gider ama yerine adam bulur oyle yollarsin yonetici isen!!

Sene basinda Melo mirin kirin edince alaydi ya Mbia yi!! Adam bonservissizdi!!

Nasil bu takimda hem meloyu yollayip hem Dzemailinin maasini odemeye devam ederken yollayip da yerine adam almazsin baskan olarak ve td olarak!

Ulan Mbia bonservisi elinde kac hafta trabzona gitmek istemedi be!!

Resmen basimizdaki baskan bozuntusu ve hamza tarafindan sabote edildik. ABV.

Orası öyle tabi. Trajikomik bir olay cidden. Hiçbir hazırlık yapılmadı. Hakan Balta var o oynar dendi ya, daha ne densin? Ve oynadı da.. :red:

Kadro zaten kötü bi de olabilecek en kötü kadroyu cikariyorsun.
Oynatsana Emre ve Jose'yi, güzel pas yap iste. Bi Real macinda ayni anda oynadilar, bu sezon top oynadigimiz tek mac o mac.
Bilal-Jpk nedir arkadas, kabus resmen. BAM ortasahasi gibi. Ulan Hamza hakkaten enkaz birakmis.

Oynatsana Emre ve Jose'yi, güzel pas yap iste. Bi Real macinda ayni anda oynadilar, bu sezon top oynadigimiz tek mac o mac.
Bilal-Jpk nedir arkadas, kabus resmen. BAM ortasahasi gibi. Ulan Hamza hakkaten enkaz birakmis.

yahu emre ile rodrigez oynasa ne olacaktı ?

bu kadro toplulugundan hic bi bk olmaz abicim olmaazzz...

muslera-sneijder-podolski gerisini at çöpe gitsin.

bu 3'ü dısında şuda kalsın diyebilecegin tek topcu var mı ?

Taffarel iyi bile yaptı aslında mustafa denizlinin önüne sürdü rezaleti bundan sonra takımda birşeyler başarmak istiyorsa bu evlatlardan ve evlat muhabbetinden vazgeçmeli.

Üst Alt