CL 17/18 ÇF M:2 | Bayern Münih 0-0 Sevilla | MS | 11 Nisan | Tivibu Spor 3 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 17/18 ÇF M:2 | Bayern Münih 0-0 Sevilla | MS | 11 Nisan | Tivibu Spor 3

Bayern bu sene cidden temposuzlaşmış, zayıflamış, heyecanını kaybetmiş. Bunda takımın en önemli 2 oyuncusu olan Robben ve Ribery'nin yaşlanmasının etkisi büyük.

Bayern bu sene pek top oynamiyor yari finalde su anlik tek elebileyecekleri takim Roma bence.

Ha Bundesliga ya yetiyor mu? Yetiyor hem de rahatlikla cünkü rakiplerin hepsi fos, hic biri Bayern'e sampiyonlukta kafa tutamaz, makas o kadar acildi ki ligde Bayern güle oynaya sampiyon oluyor. Dortmund bu sene rakip olabilir diyordu herkes ilk 7 macta 6G/1B alinca ama onlarda ilk güclü rakip cikinca karsilarina evinde Leipzig'e yenildiler ondan sonra da zaten tepetaklak gittiler ligde.

Bayern su oynadigi futbol ile finale kalirsa benim gözümde sürpriz olur.

Bayern bu sene pek top oynamiyor yari finalde su anlik tek elebileyecekleri takim Roma bence.

Ha Bundesliga ya yetiyor mu? Yetiyor hem de rahatlikla cünkü rakiplerin hepsi fos, hic biri Bayern'e sampiyonlukta kafa tutamaz, makas o kadar acildi ki ligde Bayern güle oynaya sampiyon oluyor. Dortmund bu sene rakip olabilir diyordu herkes ilk 7 macta 6G/1B alinca ama onlarda ilk güclü rakip cikinca karsilarina evinde Leipzig'e yenildiler ondan sonra da zaten tepetaklak gittiler ligde.

Bayern su oynadigi futbol ile finale kalirsa benim gözümde sürpriz olur.
Bir zahmet Roma'yı çekmesinler. Eledikleri takımlar Beşiktaş ve Sevilla yarı finale gelene kadar. Grupta da PSG'ye geçilip 2. oldular. Bence sağlam bir kura çekselerdi buraya asla gelemezdiler. Bu sene hiç iyi değiller.

Bir zahmet Roma'yı çekmesinler. Eledikleri takımlar Beşiktaş ve Sevilla yarı finale gelene kadar. Grupta da PSG'ye geçilip 2. oldular. Bence sağlam bir kura çekselerdi buraya asla gelemezdiler. Bu sene hiç iyi değiller.

Bence Real cikacak bunlara yine ve Ronaldo yine ve yeniden kevgire cevirecek :D

Acayip gicik kaptim ben bu sene Bayern'eBesiktas maclari yüzünden, ha zaten sevmiyordum herifleri, adamlar ilk macta macin yarim saatini resmen cöpe attilar. Ben de finale kalmalarini istemiyorum.

Real-Liverpool finalini istiyorum ben.

Acayip gicik kaptim ben bu sene Bayern'eBesiktas maclari yüzünden, ha zaten sevmiyordum herifleri, adamlar ilk macta macin yarim saatini resmen cöpe attilar. Ben de finale kalmalarini istemiyorum.

Bence yarı finalde eşleşecek onlar.

Bence yarı finalde eşleşecek onlar.
Evet ben de ondan korkmuyor değilim.

sent via GSC

Evet ben de ondan korkmuyor değilim.

sent via GSC
City'i eledi diye Liverpool'u bu kadar büyütme. Ciddi savunma problemleri var. Juventus'un 3 yediği Real'den 6 yer Liverpool savunması. City'i elemelerinde City'nin Avrupa'daki beceriksizliğinin ve hakem faktörünün etkisi büyük. Liverpool'u Roma bile eleyebilir.

Ben Liverpoolu büyütmüyorum ki.

Benimkisi bir temenni.

sent via GSC

Üst Alt