CL 17/18 ÇF M:2 | Manchester City 1-2 Liverpool | MS | 10 Nisan | Tivibu Spor 2 - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 17/18 ÇF M:2 | Manchester City 1-2 Liverpool | MS | 10 Nisan | Tivibu Spor 2

İşin ayrıntıları ve sıkıntılı yönleri de var evet. Ama çözüm bulunabilir. Misal hakemlerin çok net emin olmadıkları pozisyonlarda hiç kaldırmayıp VAR kararını beklemeleri gibi bir şey olabilir. Sonra karar iptal edilirsa tribünler karışabilir ama yapacak bir şey yok.

Bunun zaman kriterini nasil belirleyeceksin ? Ornegin , bir anadolu dusme adayi takimlari macinda , taca giden top son anda bir oyuncunun ayagina surtuyor , onun 15 saniye sonra devamindaki atakta gol geliyor

Nereye kadar ve ne durumlarda geriye gideceksin

E mumkun degil gitmedin , bu kez o pozisyondaki haksizligi cozemediginde , ayni takimin aleyhine bir pozisyonda VAR marifetiyle karar verdiginde kime nasil adaleti kanitlayabileceksin

Turu hakem verdi direk denmez de ciddi hatalar var.

Liverpool güzel takım hatta Real dışındaki takımları da eler ama kupayı kazanması imkansız gibi.
Bayern?

GSCimbom Mobile App
Bayern de iş yok bu sene. Tamamen tecrübe ile götürüyorlar şimdiye kadar. Öyle ahım şahım futbol oynadıkları yok.

Eğer Real çıkırsa Ronaldo yine kevgire çevirir bunları.

sent via GSC

Salah'in ballon dor'u kazanmasi icin cl sampiyonlugu sart
Salah takımı taşıyan modda bie oyun oynamıyor, ballon dor olayı için daha yolu var.

Ben nedense bu performansının geçici olacağını düşünüyorum.

Liverpool cl'yi alacak olursa salah'in bireysel performansina bakarlar belki Messi ve Ronaldo disinda

Zaten cl'yi alamazsa mükemmel performansina ragmen aday bile olamaz

Eger basit pozisyonlari harcama durumunda vaz gecerse gecici olmaz bence,cok gol kaciriyor.

Salah takımı taşıyan modda bie oyun oynamıyor, ballon dor olayı için daha yolu var.

Bence de anlık bir performans. Aynı bizim Garry de olduğu gibi.

Tabi Salah daha uzun soluklu gidiyor şimdiye kadar ve arada muazzam seviye farkı var. Manyak bir sezon geçiriyor

sent via GSC

Liverpool cl'yi alacak olursa salah'in bireysel performansina bakarlar belki Messi ve Ronaldo disinda

Eger basit pozisyonlari harcama durumunda vaz gecerse gecici olmaz bence,cok gol kaciriyor.
Salah'ı yıllardır yazmama rağmen başarısını şimdilik geçici görüyorum ben dediğim gibi.

Bakalım zaman ne gösterecek.

Dünya kupası da büyük etken olur Altın Top ta bence.Ronaldo ile Messi kafadan 3 ten 2 si olurlar 3. de Dünya Kupasını kazanan takımdan gelir.

Salah'ı yıllardır yazmama rağmen başarısını şimdilik geçici görüyorum ben dediğim gibi.

Bakalım zaman ne gösterecek.
Baselle Chelsea deplasmaninda 3 atmislardi galiba o macta parlamisti oyle hatirliyorum.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Salah'ın performansının devamlı olduğunu sanmıyorum. Sadece kariyerinin zirvesini yaşıyor, max 1 sezon sonra söner yine.

Üst Alt