CL 17/18 ÇF M:2 | Real Madrid 1-3 Juventus | MS | 11 Nisan | Tivibu Spor 2 - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Juveye iyi oldu lakin Real’i her sene hakemler bir şekilde kolluyor bu da bir gerçek

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upucuz bi penaltı. Michael Oliver gibi bu pozisyonları her haftasonu istisnasız bütün köşe vuruşlarında gören bi adamın buna penaltı çalması da çok garip. Top köşe vuruşundan gelmedi diye mi penaltı? "Kesinlikle verilmez" demiyorum, Benatia biraz kaşınmış elini Vazquez'in sırtına dayayarak, hakemin kararı açıklanabilir yani ama Premier Lig'de bunları vermeyen adam bunu nasıl veriyor? Hem de böyle büyük bi maçta...

Çok yazık olmuş juveye.
Maçı buraya kadar getirip 1 dakika daha dayanmak çok mu zordu be.
Pozisyon bana kalırsa da çok basit bir penaltı olmuş ne vardı da hakeme böyle bir pozisyon verdiniz ki.

Juve turu geçseydi eğer son yılların en güzel çeyrek final maçları gerçekleşmiş olacaktı.

Enteresan muhabbetler dönmüş. Bir Juventus hayranlığı da almış başını gidiyor. Juventus'un ne kadar adi bir takım olduğunu nasıl da unutursunuz! Daha sezon başında Asamoah transferinde yaptıklarını hatırlayın. Tüm gün nasıl da küfürler ediliyordu.

Oh olmuş iyi olmuş. İyi ki de bu şekilde olmuş. 3-0'dan son saniye 3-1 oluşu... Tartışmalı penaltı... Keşke izleseydim maçı. Umarım gerçekten penaltı da değildir. Haksız yere elenmişlerdir. Daha çok sevinirim.

Kudurun Torinolular; Kudurun Juventus...

Barcelona'nın yaşadığı rezilliğin daha büyüğünü az daha Real de yaşıyormuş da hakeme dua etsinler. Neyse ki juve hiç haz etmediğim bir takım yoksa Real lobisi hakkında kötü şeyler söylerdim. Amma ve lakin onun yerine Juve'ye "Daha beter olun" diyorum.

Bu arada pozisyonu izlediğim kadarı ile net bir şekilde penaltı var denemez lakin penaltı yok da denemez gibi. Asıl önemlisi son saniyede böylesine bir penaltı pozisyonunda hakem Real aleyhine penaltı verebilir miydi? En önemli soru bu. Benim için sorunun cevabı çok net.

Barcelona'nın yaşadığı rezilliğin daha büyüğünü az daha Real de yaşıyormuş da hakeme dua etsinler. Neyse ki juve hiç haz etmediğim bir takım yoksa Real lobisi hakkında kötü şeyler söylerdim. Amma ve lakin onun yerine Juve'ye "Daha beter olun" diyorum.

Bu arada pozisyonu izlediğim kadarı ile net bir şekilde penaltı var denemez lakin penaltı yok da denemez gibi. Asıl önemlisi son saniyede böylesine bir penaltı pozisyonunda hakem Real aleyhine penaltı verebilir miydi? En önemli soru bu. Benim için sorunun cevabı çok net.

Poziyon penaltı. Sorunuz doğru; itiraz edemem haklısınız ama tabiat kanunudur! Güçlüler daima güçsüzleri ezer efendim.

Siz eziyet, aşağılama, şiddet görmemişsiniz Türker Bey! Hayatınız sanırım toz pembe geçmiş; pamuklar içerisinde büyümüşsünüz ki burada benim yazdığım postlar size şiddet içerikli geliyor.
Sadece avatar tercihlerinizin dahi forumdaki renktaşlarınız için başlı başına bir eziyet olduğu şu durumda hala böylesine romantik cümleler kurabiliyor olmanızı takdirle karşılıyorum.

İyi forumlar.

Üst Alt