CL 17/18 ÇF M:2 | Roma 3-0 Barcelona | MS | 10 Nisan | TRT 1 - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 17/18 ÇF M:2 | Roma 3-0 Barcelona | MS | 10 Nisan | TRT 1

Dursunun yaptığı boş işler tolga, eren , serdar hepsine yüksek bonservis + maaş verdik serdar bir nebze iyi şuan ama gerisi boş

Erenle ne tür sportif başarı bekliyorsun söylermisin ligi mi alacaz yoksa uefayı mı ? gomisi almak değil hata hata ereni almak gomisi yarın satarsın ama ereni satamazsın istediğini yap satamazsın , verimde alamazsın.

Şimdi yukarda yazdığına cevap vereyim garry ,feguli vs sattık yasinle, erenle , sinanla ligi kazanıp cl'de başarılı mı olucaz kapasiteleri belli arenada karabüğe karşı bile zorlanan bu 3 lüyle ne tür başarı bekliyoruz yerlerini dolduracak yapılacak basit demişsin bide

Yapılacak garry vs satılıp yerine canavar gibi kanat oyuncusu almak ama uygun fiyata yasinle falan çözülecek iş mi ya Allah aşkına.

Peki hatali aldiklarina para odemeyecek misin ? Cozumun ne ?

Para verdigin adamdan yararlanmayip kenarda oturttukca ne borctan ne ffp den kurtulabilirsin

O zaman alma ereni yasini sinani , aliyorsan kontrati bitene dek mecbursun kullanmaya , sonra yenileme zaten onda hemfikirim

Ama eren aldik olmadi , parasini verelim otursun , uzerine gomisi aldik yetmedi ona da verelim , uzerine bir de x i alalim

Bunu yaptik da var mi bir sene zarar etmedigimiz . Hesaplar ortada

Satarsın satarsında yerine topçu koyarsın yada pahalıya satarsın diyorum beceremiyoruz aşikar hala bana satmalıyız diyorsun satmayı beceremiyoruz ki satalım mesela garry şuan 10 a gitse göbek atarım , yada feguli 6 7 ye ama yok olmaz anca serdarı satarız onunda yerini dolduramayız öylece kalırız ortada.

Yapman gereken basit . Talibi varsa rodrigues i , fegouli yi filan satacak yerlerine eren , yasin , sinan gibileri oynatip , altyapidan da onlari yedekleyeceksin

Sozlesmeleri bitince artik onlarla da yenilemeyeceksin vedalasacaksin

Biz de hata su , eren i 4 milyona aliyorsun , 3 sene kontrat yapiyorsun , olmadi diyip uzerine gomis , uzerine simdi bir tane daha istiyorsun

Ya kotu buldugunu sat , ya da kullan .. yaptigin hataysa , bunun bedeli olacak , biz hata olduysa oldu bir daha bir daha alirim diyerek cozmeye calisiyoruz

O zaman da uefa neden ceza veriyor , verir tabi , her sene zarar zarar zarar

Sanki eren i kenara cekince para odemiyorsun , bosu bosuna veriyorsun
Başarısızlığı hesaba katarsak yönetimsel olarak bütçe yapılımda buda sorun olmaz okadar aslında.

Hedefin tabiki şampiyonluk şampiyonlar ligi olacak kulüp olarak ama olmayınca zarar çok büyük oluyor maalesef.

Aldığın oyuncular içinde aynı hesabı yapmak zorundayız bir şekilde. Oyuncudan istediğin verimi alamayacağın şekilde hesabını yapman lazımsın bir şekilde. Kolay bir iş değil kesinlikle ama bence bir çözüm şekli budur.

Eren bilmem Selçukları geçtim. Kadro dışı kalmış ve zarar ettiğimiz okadar çok oyuncu grubu oldu ki son senelerde. Endoğanlar... Tarık çamdalar.. De Jonglar...

Hepsini toplasak korkunç zarar çıkıyor ortaya

Erken konusmanin ya da daha kotusu illa bir sey soylemek zorunda hissetmenin ne kadar bos bir eylem oldugunun kaniti olmustur bu aksam
Sporda çok erken konuşmak her zaman yanlış zaten renkdaş mantıklı adam bekler ve ona göre yorumlar günler öncesinden Barcelona turu geçti dersen şaşırıp kalırsın bu akşam ki gibi ...

Bence Real, Roma'yı çekecek. Çünkü Real 2 turdur zor takım çekiyor. Bu tur kıyak geçmeleri olası olur. Liverpool'da Bayern ile eşleşir.

Peki hatali aldiklarina para odemeyecek misin ? Cozumun ne ?

Para verdigin adamdan yararlanmayip kenarda oturttukca ne borctan ne ffp den kurtulabilirsin

O zaman alma ereni yasini sinani , aliyorsan kontrati bitene dek mecbursun kullanmaya , sonra yenileme zaten onda hemfikirim

Ama eren aldik olmadi , parasini verelim otursun , uzerine gomisi aldik yetmedi ona da verelim , uzerine bir de x i alalim

Bunu yaptik da var mi bir sene zarar etmedigimiz . Hesaplar ortada

Bende onu diyorum zaten oyuncu alma işini beceremiyoruz ki satalım edelim diyorsunuz satmayıda beceremiyoruz ama almayı hiç beceremiyoruz.

İlla yerli topçu lazımsa alt yapıdan getirecen yada çok ucuza alacan öyle hayvani kontrat vererek olmaz bu iş mesela emre akbaba , deniz türüç vs uzak durucan almıyacan çok lazımsa yerli kiralık emre moru alacan.

Trt tarihine bile geçti yanlışlıkla doğru iş yaptılar :D
Aynen. Maçlardan önce 10 kişinin 9'una sorsan City-Liverpool maçının dönme ihtimali daha yüksek, o yayınlansın derdi. Ki ben ve Keramettin admin epey saydırdık burada. Şansları epey yardım etti ama bu seçimi yaparken daha çok Cengiz olduğu için yaptılar bence, maçın döneceğinden değil :D

Aynen. Maçlardan önce 10 kişinin 9'una sorsan City-Liverpool maçının dönme ihtimali daha yüksek, o yayınlansın derdi. Ki ben ve Keramettin admin epey saydırdık burada. Şansları epey yardım etti ama bu seçimi yaparken daha çok Cengiz olduğu için yaptılar bence, maçın döneceğinden değil :D

Bildigim yanlissa duzeltin , iki ayagin ikisini de acik kanal yayinlamadi hic bir zaman ?

Üst Alt