CL 17/18 Final | Real Madrid 3-1 Liverpool | MS | 26 Mayıs | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 17/18 Final | Real Madrid 3-1 Liverpool | MS | 26 Mayıs | TRT 1

1524601902655-png.21028

1524688457222-png.21097
1524688462257-png.21098
1524602119112-png.21036

Kyiv_NSC_Olimpiyskyi_5.jpg

UEFA Şampiyonlar Ligi 2017/18 Final
Real Madrid - Liverpool
26 Mayıs 2018
Kiev Olimpiyat Stadyumu
21:45

4-1. Hakem reyiz yine devreye girer, ayni anda RMA'nın final winnerlığı da çalışır. Liverpool'un bu maçı kazanma ihtimali çok düşük bana göre ancak futbolda her şey olabilir tabii.

Liverpool'u destekleyeceğim ama bayer leverkusen-real finali gibi bir maç bekliyorum, aynı şekilde en az 2-3 fark atar büyük ihtimalle real.

Bana göre iki takım da kesin olarak finali hak etti denemez. Geçen sene Real-Juventus'un ikisi de bariz biçimde hak etmişti ama bu sene gerek hakem hataları gerek bireysel rakip hataları gölge düşürdü.

Finalde ben Real'İn kazanacağını düşünüyorum. Liverpool savunması çok arızalı.

Real Madrid bence hic ama hic hak etmiyor bu sezon bu kupayi. Hem ikinci Juventus macinda hem de iki Bayern macinda acayip gicik oldum adamlara.

Bu yüzden Liverpool dan yanayim bu macta. Umarim onlar kazanir.

Final her türlü zevkli olur izleyenler açısından. Ama Real de Liverpool da yarı final ikinci ayakta hiç hak etmedi finali. Özellikle Liverpool'un olduğu maçta her şey olur. 3-0'dan maç da çevirirler maç da verirler.

Real Madrid bence hic ama hic hak etmiyor bu sezon bu kupayi. Hem ikinci Juventus macinda hem de iki Bayern macinda acayip gicik oldum adamlara.

Bu yüzden Liverpool dan yanayim bu macta.
Liverpool'da çok hak ederek geldi denemez. Bu turda ilk maçta ofsayttan attıkları bir gol var, o olmasa maç uzayacak. Ondan önceki tur City maçında 1 ofsayttan gol attılar 2'de rakibini ofsayt olmayan golü ofsayt diye iptal edildi. Bence bu finali yapmak istedi UEFA ve yaptı.

Liverpool'da çok hak ederek geldi denemez. Bu turda ilk maçta ofsayttan attıkları bir gol var, o olmasa maç uzayacak. Ondan önceki tur City maçında 1 ofsayttan gol attılar 2'de rakibini ofsayt olmayan golü ofsayt diye iptal edildi. Bence bu finali yapmak istedi UEFA ve yaptı.

Ona kalirsa bence ilk macta Millner'e calinan penalti da net bir penalti degil.

Barca kendine yazık etti. Eğer 2. Roma maçını önemseyip önceden önlem alsalardı şu an bu finalde onlar olurdu ve El Classico izlerdik. Bu maç hiç çekmiyor açıkçası beni. Favori çok net ve zaten sahada olmasa bile hakemle alacakları kesin.

Roma tur atlasa burda ne işleri var şansa çıktılar Bayern tur atlasa çok kötü oynuyorlar beşiktaş maçlarında gördük denecekti

Üst Alt