CL 17/18 YF M:1 | Liverpool 5-2 Roma | MS | 24 Nisan | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1522359191774-png.19659

1522359216908-png.19660
1522359222622-png.19661
1100.png

1522359243813-png.19663

UEFA Şampiyonlar Ligi 2017/18 Yarı Final 1. Maç
Liverpool - Roma
Anfield, Liverpool
24 Nisan 2018
21:45

Maçı merakla bekliyorum. Eğer Roma final yaparsa Porto-Monaco finalinden sonra ilk defa sürpriz bir finalist olacak.

15 senedir final yapan takımların hepsi sene başında yapabilir denirdi. Ancak Roma'ya sene başında ancak 10-11.sırada şans verilirdi.

-Real Madrid,Bayern,Barça,Juve,Atletico,Chelsea,ManU,ManC,Liverpool,PSG hatta Monaco ve Tottenham'ın Roma'dan fazla şansı vardı.

Salah Premier Ligde yılın oyuncusu seçildi, lig bitmeden nasıl seçiliyorsa artık..

Neyse salahın bu ödül sonrası dibi göreceğini düşünüyorum.. Zaten Roma eski takımı ve duygusallık hat safhada olacak olacaktır.

ben roma finale çıkacak diyorum.. Bu maç için skor tahminim 2-1

Bir yandan Cengiz yüzünden Roma elesin istiyorum diğer yandan da Salah belki finale kalırsa bu muazzam sezonu Ballon d'Or ödülüyle süsler diye Liverpool elesin istiyorum.

Yanlış hatırlamıyorsam Messi ve Ronaldo nun olduğu yarışta en son Káká kazanmıştı bu ödülü.

sent via GSC

Bir yandan Cengiz yüzünden Roma elesin istiyorum diğer yandan da Salah belki finale kalırsa bu muazzam sezonu Ballon d'Or ödülüyle süsler diye Liverpool elesin istiyorum.

Yanlış hatırlamıyorsam Messi ve Ronaldo nun olduğu yarışta en son Káká kazanmıştı bu ödülü.

sent via GSC

Sneijder'i mahrum ettikleri sene gibi yapabilirler. Hem 2010'da finale kalan Hollanda'nin, hem de dunyalari kazanan Inter'in en iyi oyuncusuydu.

Yine de ben de Mo Salah alsin istiyorum Ballon d'Or odulunu ve eger CL sampiyonu olamazlarsa yalan olacak. Ayrica Roma pis bir camiadir.

sent via GSC

Sneijder'i mahrum ettikleri sene gibi yapabilirler. Hem 2010'da finale kalan Hollanda'nin, hem de dunyalari kazanan Inter'in en iyi oyuncusuydu.

Yine de ben de Mo Salah alsin istiyorum Ballon d'Or odulunu ve eger CL sampiyonu olamazlarsa yalan olacak. Ayrica Roma pis bir camiadir.
Sneijder gerçekten hak etmişti o sene. Manyak oynuyordu ve çok başarılı bir sene geçirmişti.

Roma ile ilgili sevdiğim tek birşey var o da formaları. Namussuz Nike bize hep garip garip formalar yapıyor 4 senedir, Roma ya yaptıkları formalar tam cuk diye bize oturur hem birinci formaları hem de alternatif formaları gerçekten çok güzel son senelerde.

sent via GSC

Üst Alt