CL 17/18 YF M:1 | Liverpool 5-2 Roma | MS | 24 Nisan | TRT 1 - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yine hakem faktoru devreye girmezse Ronaldo'nun Bayern'e gucunun yetecegini dusunmuyorum.

Bayern - Liverpool finalinde oyun tarzlari karsilastirilinca bence Liverpool cok avantajli.
Bayern Lpool finalinde katiliyorum sana.

Real-Bayern maci ise Real alir normalde. Ronaldo+ kanatlar ile Bayerni delik desik ederler. Kimmichin ve Alabanin durumlarini bilmiyorum. Kimmich son macta yedekteydi, Alaba hic yoktu. Coman'da yok sakat.

Solda Bernat ya da Rafinha oynayacak muhtemelen. Ikiside Carvajal'a karsi ezilir. Herif de manyak ortalar atiyor zaten.

Güzel mac olacak yarin

Liverpool, City maçının ilk yarısında oynadığı gibi oynarsa hakem de kurtamayabilir bu kez. Hücum oynamalılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bayern Lpool finalinde katiliyorum sana.

Real-Bayern maci ise Real alir normalde. Ronaldo+ kanatlar ile Bayerni delik desik ederler. Kimmichin ve Alabanin durumlarini bilmiyorum. Kimmich son macta yedekteydi, Alaba hic yoktu. Coman'da yok sakat.

Solda Bernat ya da Rafinha oynayacak muhtemelen. Ikiside Carvajal'a karsi ezilir. Herif de manyak ortalar atiyor zaten.

Güzel mac olacak yarin

Ben Alaba ve Kimmich'in olmadigini bilmiyordum. Simdiden gecmis olsun Bayern'e.

Roma'nin hocasi bugun sinifta kaldi

Her mac 433 oynayan takimi birden 3421 oynatip takimin duzenini bozdu + Perrotti gibi adami yedek baslatti saka gibi

Cengiz henüz bu seviyelerin topçusu olmadığını gösterdi

Yine de Roma hocası onun için büyük şans gençlere büyük güven ve önem veriyor

5-0'dan sonra 5-2'ye gelmesi havayı bambaşka seviyeye getiriyor son dakikalarda o liverpool taraftarının yüzündeki endişe ve roma taraftarındaki o inanca bakarsak 2. maç her sonuca açık olacak. Ne kadar Liverpool kazanmış da olsa biraz da buruk bir kazanç oldu çünkü rakibi umutlandırdılar taraftar sonuna kadar inanacaktır eğer ilk 15-20 dk da 1 gol atarlarsa işte o zaman harika bir maç izleyebiliriz

Roma fb gibi 5dk bile top oynamadan gol attı yav uyuz oldum. Şu deplasman kuralı kalksa da aykut gibi rezil tdlerin ekmeğine yağ sürülmese.

Salah çıkınca olay 'maç bitti, alkışları alalım' durumuna döndü, Kloop 20 dakika erken bitirdi maçı, o yüzden 2 gol yediler, takımın gardı düştü çünkü.​

Üst Alt