CL 17/18 YF M:2 | Roma 4-2 Liverpool | MS | 2 Mayıs | Tivibu Spor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 17/18 YF M:2 | Roma 4-2 Liverpool | MS | 2 Mayıs | Tivibu Spor

1524601902655.png

1524602100195.png1524602113794.png1524602119112.png

1524601999396.png

UEFA Şampiyonlar Ligi 2017/18 Yarı Final 2. Maç
Roma (2) - Liverpool (5)
Stadio Olimpico
2 Mayıs 2018
21:45

1525207422392.png

Barca'ya karsi 4-1'i cevirenler

Bu aksam bir mucize daha gerekiyor

O mucize gerceklesirse Roma futbol tarihinin en guzel hikayelerinden birini yazmis olacak

Klopp’un vereceği karar sonucu belirleyecek. Savunma oynamaya kalkarlarsa elenebilirler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

barca statik oynuyor bu sezon roma kitlemeyi başarmıştı. Ama liverpool ele avuca gelen bir takım değil pek favorim salah ve arkadaşları, roma çeviremez diyemiyorum yine de :cigara:

Peri masalı bir kez daha tekrarlanacak mı acaba ?

Açıkçası ben pek ihtimal vermiyorum. Hatta galibiyet bir yana bu maçı da Liverpool'un kazanacağını düşünüyorum.

Liverpool orta saha ve hücum hattı bekler de dahil olmak üzere inanılmaz atlet. Roma ise biraz yavaş kalıyor bunlara karşı. Şimdi bir de saldırmak zorunda olacaklar. Bu maçta olduğu gibi bir sürü hızlı hücum fırsatı bulabilir Liverpool.

Barça maçında Barça nasıl olsa geçtik havasında çıkmıştı maça ve hiç varlık gösteremdiler. Liverpool bu maçında etkisiyle daha ciddi olacak.

Açık alanda boşluk yakaladıığında affetmeyen hücum üçlüsü var. Dolayısıyla ben tekrar bir sürpriz olmaz diyorum. ManCity bile çeviremedi 3 farklı skordan. Liverpool her an gol atabilecek bir takım çünkü.

Bence de Roma'nin yine ve yeniden bir sürpriz yapmasi zor.

Barca net bir sekilde kücümsedi Roma'yi 4-1 den sonra orada da güle oynaya turu alir döneriz diye düsündüler muhtemelen.

Barcelona olayindan sonra Liverpool'un bu maci ciddiye alip burada da üstünlük kuracagini düsünüyorum ben. Roma saldirirsa Liverpool ön taraftaki manyak üclü ile maci koparir.

Jürgen Klopp: “Roma’nın rövanşta comeback yapabileceğine inanmayan oyuncularım forma giyemeyecekler. Bu kadar net.”

Kaynak: Tribündergi

Üst Alt