CL mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL mi?

tumblr_levaxzeKbA1qe04xxo1_1280.jpg

Bu resimden ne kadar uzağız ne yazık ki:( Bu sene ikinci yarı atak yapsak ve Cl müziğini içimiz heyecandan kıpır kıpır ederken dinlesek. Özlüyorum o günleri. Umut var mı sizce peki? :confused:

Saygılar..

Cevap: CL mi?

en önemli maçlardan biri juwentustu.erteleme maçıydı sanırım.olaylı gelmişti juwe İstanbula.çok gergin bir atmosfer vardı.hiç unutmam düdük dağatmışlardı kapalı tribüne.Suat atmıştı son dakikada.

Daha çok özleyeceğiz Cl'ni heyecanla maçın başlamasını beklediğimiz o günleri:( Bir kaç sene daha hiç bir umut görmüyorum ben bu yönetim anlayışı değişmediği sürece daralan bir vizyon içinde hareket ederiz.

Valla ya küçükken ne olduğunu bilip bilmeden izlerdim şamp. ligini, tam büyüdük az biraz anlamaya başladık olayları şamp. ligine gidemiyoruz. Bir 2006-2007 de gittik onda da çok kötüydük, 4. maç havlu atmıştık.

Adnan Polat çok başarılı ya takım 4 senedir Şampiyonlar Ligini tvden izliyor. Adnan Sezginle beraber çok iyi işler yapıyorlar devam etsinler seneyede 3.oldukmu başarılı sayarlar. Rijkard Haklıymış bea.

Galatasaray olan her yerde umut vardır :D

eğer kaliteli 2 transfer daha gelirse çok iyi '' TAKIM '' oluruz

bu yıl uefa yeterli bence ama biz zoru severiz.

Üst Alt