# Clarence Seedorf


seedorf3_FVASH.jpgİtalyan basını, Galatasaray'ın Milan'ın 35 yaşındaki orta saha oyuncusu Clarence Seedorf ile ilgilendiği ileri sürüldü.İtalyan basını, Galatasaray'ın Milan'ın 35 yaşındaki orta saha oyuncusu Clarence Seedorf ile ilgilendiği ileri sürüldü.İtalya'da yayımlanan La Gazzetta dello Sport gazetesi, son birkaç haftadır iyi bir performans sergileyen Seedorf'un, Galatasaray'ın dikkatini çektiğini ve sarı kırmızılı ekibin, Hollandalı futbolcuyu isteyen kulüpler arasında yer aldığını yazdı.Haberde, Galatasaray'ın bu sezon ligde hayal kırıklığına uğrayan Galatasaray'ın gelecek yıl için kollarını sıvadığı ve olası transfer listesinde Seedorf'a öncelik verdiği iddia edildi.'Galatasaray Seedorf'u istiyor' iddiası - NTVSpor.net
 
Cevap: # Clarence Seedorftam bizim tarz transfer....

aslında milanın moruklarını hepde toplasak bizim taraftar cıldıracak, harry harry kewel gibi kariyerli hepsi nede olsa..
 
Cevap: # Clarence SeedorfYıl olmuş 2011 hatta 2012nin eşiğindeyiz hala basında 15 yıldır aynı isimler :DDayı geçiyo pc baaşına gazeteyi nasıl doldursam diyor açıyor arşivi hooop eski haberleri gündemle birazmharmanla koy :DAslında kafasını kullanan bu ülkede işsiz kalmaz.
 
Cevap: # Clarence SeedorfAyda yılda 1 maç oynayacak diye 35 yaşındaki bir adamı hemde en önemli mevkiye transfer edecek halimiz yok.Guti geldi Seedorf'tan daha iyi ve genç ne oldu? Ne verdi Beşiktaş'a?
 
Cevap: # Clarence SeedorfKim istemiş onu merak ettim.

Bırakın teknik direktörü, daha yönetim belli değil.

İnsaf yahu...
 
Cevap: # Clarence SeedorfSeedorf'un geldiğinde en az oradaki kadar koşup mücadelece edeceğine inanıyorum (geldiği senaryo üzerinden konuşursak). Seedorf'un tarzı o, 20 senedir öyle. Gelir, herkesten çok savaşır, formasını terletir. Ancak ben yine de 35 yaşındaki bir Seedorf'u getireceğine inanmıyorum herhangi bir yönetimin. Genç, kendini ispatlama amacındaki isimlere yönelmeli...
 
Cevap: # Clarence SeedorfBen 34 yaşındaki Drogba'yı da 35 yaşındaki Seedorf'u da istiyorum arkadaş.Genç oyuncu alıp onları bekleyecek durumumuz yok.1-2 sene bizi yükseltecek,şampiyon yapıp CL'ne götürecek oyunculara ihtiyacımız var.Daha garanti iş yapmalıyız şu dönemde.
 
Cevap: # Clarence SeedorfKesinlikle gelmeli.Milito,İnter'de 33 yaşında Ş.ligi kupası alıp,gol kralı oldu.Seedorf her türlü katkıyı verir.
 
Cevap: # Clarence SeedorfBen 34 yaşındaki Drogba'yı da 35 yaşındaki Seedorf'u da istiyorum arkadaş.Genç oyuncu alıp onları bekleyecek durumumuz yok.1-2 sene bizi yükseltecek,şampiyon yapıp CL'ne götürecek oyunculara ihtiyacımız var.Daha garanti iş yapmalıyız şu dönemde.Gelsin,maaşlarını 3-5 verip yatsınlar dimi.Garanti para.
 
Cevap: # Clarence SeedorfMilanda çatır çatır oynuyor adam.Yeni gören 35 değil 25 sanır yaşını o kadar koşuyor ama bende değişik isimlere yönelmemiz taraftarıyım.
 
Üst Alt