# Clarence Seedorf | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Clarence Seedorf

seedorf3_FVASH.jpg

İtalyan basını, Galatasaray'ın Milan'ın 35 yaşındaki orta saha oyuncusu Clarence Seedorf ile ilgilendiği ileri sürüldü.

İtalyan basını, Galatasaray'ın Milan'ın 35 yaşındaki orta saha oyuncusu Clarence Seedorf ile ilgilendiği ileri sürüldü.

İtalya'da yayımlanan La Gazzetta dello Sport gazetesi, son birkaç haftadır iyi bir performans sergileyen Seedorf'un, Galatasaray'ın dikkatini çektiğini ve sarı kırmızılı ekibin, Hollandalı futbolcuyu isteyen kulüpler arasında yer aldığını yazdı.

Haberde, Galatasaray'ın bu sezon ligde hayal kırıklığına uğrayan Galatasaray'ın gelecek yıl için kollarını sıvadığı ve olası transfer listesinde Seedorf'a öncelik verdiği iddia edildi.

'Galatasaray Seedorf'u istiyor' iddiası - NTVSpor.net

Cevap: # Clarence Seedorf

tam bizim tarz transfer....

aslında milanın moruklarını hepde toplasak bizim taraftar cıldıracak, harry harry kewel gibi kariyerli hepsi nede olsa..

Yıl olmuş 2011 hatta 2012nin eşiğindeyiz hala basında 15 yıldır aynı isimler :D

Dayı geçiyo pc baaşına gazeteyi nasıl doldursam diyor açıyor arşivi hooop eski haberleri gündemle birazmharmanla koy :D

Aslında kafasını kullanan bu ülkede işsiz kalmaz.

Ayda yılda 1 maç oynayacak diye 35 yaşındaki bir adamı hemde en önemli mevkiye transfer edecek halimiz yok.Guti geldi Seedorf'tan daha iyi ve genç ne oldu? Ne verdi Beşiktaş'a?

Kim istemiş onu merak ettim.

Bırakın teknik direktörü, daha yönetim belli değil.

İnsaf yahu...

Seedorf'un geldiğinde en az oradaki kadar koşup mücadelece edeceğine inanıyorum (geldiği senaryo üzerinden konuşursak). Seedorf'un tarzı o, 20 senedir öyle. Gelir, herkesten çok savaşır, formasını terletir. Ancak ben yine de 35 yaşındaki bir Seedorf'u getireceğine inanmıyorum herhangi bir yönetimin. Genç, kendini ispatlama amacındaki isimlere yönelmeli...

Ben 34 yaşındaki Drogba'yı da 35 yaşındaki Seedorf'u da istiyorum arkadaş.Genç oyuncu alıp onları bekleyecek durumumuz yok.1-2 sene bizi yükseltecek,şampiyon yapıp CL'ne götürecek oyunculara ihtiyacımız var.Daha garanti iş yapmalıyız şu dönemde.

Kesinlikle gelmeli.Milito,İnter'de 33 yaşında Ş.ligi kupası alıp,gol kralı oldu.Seedorf her türlü katkıyı verir.

Ben 34 yaşındaki Drogba'yı da 35 yaşındaki Seedorf'u da istiyorum arkadaş.Genç oyuncu alıp onları bekleyecek durumumuz yok.1-2 sene bizi yükseltecek,şampiyon yapıp CL'ne götürecek oyunculara ihtiyacımız var.Daha garanti iş yapmalıyız şu dönemde.

Gelsin,maaşlarını 3-5 verip yatsınlar dimi.Garanti para.

Milanda çatır çatır oynuyor adam.Yeni gören 35 değil 25 sanır yaşını o kadar koşuyor ama bende değişik isimlere yönelmemiz taraftarıyım.

Üst Alt