# Claudio Miguel Pizarro Boisio - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Claudio Miguel Pizarro Boisio

Cevap: # Claudio Miguel Pizarro Boisio

Pizarro bu yil hem UEFA'da hem Bundesliga'da iyi bir performans gosterdi. Bize yar edeceklerini sanmiyorum.

Bonservisine epey para isteyebilir Chelsea,kiralık almaya çalışırız en fazla!

Florya'ya gidip adamin menajerini gören oldu mu ?
hap-57920b.png
Geliyordu ya bugün.

managerin ucagi rötar etti galiba futbollig in rezilligi artik biraz reyting icin adamlar yalan haber yapiyorlar yazik

Menajeri hala Florya'da mıymış?Florya'nın kaç kapısı vardı.Onlardan birinden girip çıkmış kimse görmemiş.

Pizarro'yla sıcak temas

Golcü transferi için temaslarını sıklaştıran Galatasarayımız'da, her yol Peru´lu golcüye çıkıyor.

Golcü transferi için temaslarını sıklaştıran Galatasarayımız'da, her yol Peru´lu golcüye çıkıyor. Bremen´i UEFA´da finale götüren Pizarro´nun alternatifi olan Kuranyi ise ikinci planda kaldı.

Milan Baros'un yanına hava hakimiyeti olan ve güçlü fizikli bir golcü arayan Yönetimimiz, Werder Bremen'de kiralık oynayan Claudio Pizarro ile temaslarını sıklaştırdı. Bonservisi Chelsea'de bulunan Peru'lu futbolcu, bu sezon Bundesliga'da 25 maçta 17 gol, Almanya Kupası'nda 4 maçta 4 gol, Şampiyonlar Ligi'nde 6 maçta 2 gol ve UEFA Kupası'nda 8 maçta 5 gol atarak mükemmel bir performans ortaya koydu.

Cim Bom, Bremen'i UEFA'da finale taşıyan Pizarro'yu kiralayacak, tecrübeli oyuncunun ücretinin 2 milyon Euro'luk kısmını ise Chelsea ödemeye devam edecek.

Arada büyük fark var

Bu doğrultuda taraflar arasında görüşmeler sürüyor. Ancak Pizarro'nun özellikle Milan'dan da resmi teklif beklediği öğrenildi. Her ihtimale karşın Kuranyi'yi de listesinde bulunduran yönetim, Alman golcüyü şimdilik ikinci planda tutuyor. Bunun en önemli nedeni, Schalke'nin Kuranyi için yüklü bir bonservis bedeli istemesi ve tecrübeli futbolcunun performansının Pizarro'ya göre daha sönük kalması. Lincoln'ün eski takım arkadaşı, 3 kulvardaki 30 maçta 13 gol attı.

Kaynak: Fanatik

Adam ben Adnan Polat'i tanirim, yuz ifadesinden anladim diyor. Falci midir buyucu mudur nedir. Ben inanmiyorum bu adamin bize gelecegine.

Yalçın Dümer ayrica Galatasaray bayan basketbol takiminin Anons'culugunu yapiyor. Umarim dogrudur. Hayirlisi bakalim.

Bu adam bize gelsin Ya baros yada pizarro 30 golü geçer her iddasına girerim..!

Üst Alt