Cleveland Cavaliers Takip Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cleveland Cavaliers Takip Başlığı

TEK TAKIM TEK LEBRON TEK ŞAMPİYON ULAN ÇIT ÇIKMAYACAK BURDA !!1!

LogoCavs.jpg
fail

cavs, Kevin Love ile 5 yıllığına 110 milyon dolar karşılığında anlaştı!

cavs,
Tristan Thompson ile 80 milyon dolar karşılığında anlaştı ancak anlaşmanın kaç yıllık olduğu bilinmiyor.

cavs,
4 yıl-40 MD karşılığında Iman Shumpert'ı takımda tuttu. Kontratın son senesinde oyuncu opsiyonu olacak.

Clevelend ın Utah ı 109 -100 yendiği maçta 22 dakika süre alan Cedi Osman 10 sayı 3 ü hücum olmak üzere 4 ribaund ve 1 top çalma ile oynadı.

‘En iyisi 21.doğum günümdü. Çünkü artık kulüplere girebiliyordum. O tarihten önce herkes beni tanıyordu. Bu yüzden kapıdaki görevliler bana ‘Hadi LeBron, herkes senin 21 olmadığını biliyor’ diyorlardı. Herkes beni tanıdığı için içeriye alamıyorlardı.’
-LeBron James-

tarihin en iyisi MJ i geçti artık

1522082946544.png

Bu arada LeBron'un bu yaşta bu sürekliliğe ulaşmak için vücuduna yılda 1.5 milyon dolar yatırım yaptığı söyleniyor. Güç telafisi için özel hiperbarik oksijen tedavileri, kriyoterapi (soğuk oda terapisi), özel şef, sıkı beslenme tarzı, arada şarap:) vs.

LeBron MJ yi mi geçmiş? Güldürmeyin ya. 8 de 3 bir yanda 6-6 bir yanda. İsterse 50k sayı atarak bitirsin kariyerini.Finallerde bu kadar rezil sonuçlar alan birisi asla GOAT olamaz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt