Club Brugge'den Galatasaray'a Diagne Teklifi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Club Brugge'den Galatasaray'a Diagne Teklifi

Club Brugge'den Galatasaray'a Diagne teklifi!

1573633690662.png

Club Brugge, Galatasaray'dan 3.35 milyon euro karşılığı kiraladığı Mbaye Diagne'yi göndermek istiyor ancak 2.45 milyon euro'luk detay bu karara engel oluyor.

Teknik heyet tarafından kadro dışı bırakılan ve para cezasına çarptırılan Mbaye Diagne'nin Galatasaray'a geri gönderilmesi kararı verildi. Belçika basınında yer alan habere göre; Diagne için şu ana kadar Galatasaray'a 900 bin euro ödeyen Club Brugge, Senegalli oyuncuyu göndermek ve ücretin kalanını da ödemek istemedi.

Ancak, Galatasaray böyle bir şeyin mümkün olmadığı ve ücretin tamamının ödenmesi gerektiği cevabını iletti. Club Brugge, Galatasaray'ın cevabı sonrası zora düştü. Hem oyuncuyu gönderip hem de ücretin tamamını ödemek istemeyen Belçika kulübünün ocak ayı sonuna kadar orta noktanın bulunması için görüşmelerini sürdüreceği bilgisi verildi.

Kaynak: Sabah

Son düzenleme:
O sağ kanattaki canavarı 7 milyona biraksinlar geri alalim

Düzeltiyorum. Vormer+deli+diatta = 15 milyon euro işlerine gelirse.

##Hemen bir portekizli hoca##

zsada bak satıyoruz şu an geldi mi

Ne var bunda adam doğru demiş 13 milyon avro verdiğin adam şampiyonluk katkısı verdi

Rize maçında o golü atmasa bugün farklı şeyler konuşuyor olabilirdik.Falcao'ya 7 milyon veriyorsun daha maça çıkmadı beyfendi

Hangisi daha çok zarar gibi gözüküyor ? 3 milyonu geri aldık bir şekilde Diagne'den ve bence satacağız da en kötü Amrabat tarifesiyle az zarar edip elden çıkartacağız.Bugün Falcao'yu yollamaya çalışsan sakatlık sorunu olan bir isme kimse yıllık 7 milyon avro vermez ayrıca kemiksiz o parayı alması için Avrupa'da bir kulübün yaklaşık 12-13 milyon vermeyi göze alması lazım kim verir ?

Ne var bunda adam doğru demiş 13 milyon avro verdiğin adam şampiyonluk katkısı verdi

Rize maçında o golü atmasa bugün farklı şeyler konuşuyor olabilirdik.Falcao'ya 7 milyon veriyorsun daha maça çıkmadı beyfendi

Hangisi daha çok zarar gibi gözüküyor ? 3 milyonu geri aldık bir şekilde Diagne'den ve bence satacağız da en kötü Amrabat tarifesiyle az zarar edip elden çıkartacağız.Bugün Falcao'yu yollamaya çalışsan sakatlık sorunu olan bir isme kimse yıllık 7 milyon avro vermez ayrıca kemiksiz o parayı alması için Avrupa'da bir kulübün yaklaşık 12-13 milyon vermeyi göze alması lazım kim verir ?
Bu 7 milyon nerden cikti? Fenerli agzi bu. Kap da 5 milyon yaziyor??

Belcikalilar oyuncu satmayi iyi beceriyorlar. Kisin Diagneyi satin almayi isteyen bir keriz arap takimi bulsunlar, ve biz onlara indirim yapalim. Böyle herkes kazanir.

Kap 5 milyon yazıyor belge çıktı ve başkan imza töreninde o belgeyi doğrular nitelikte ekstra ödemeler için Nef'in sponsor olduğunu açıkladı

Yani 7 milyon olayı doğru
Benim bildigim nef 5 milyona yardim edecek. Diyelim biz 5, 2de nef öduyor toplamda 7 ediyor. E gene bizden 5 cikmis oluyor kap ta yazdigi gibi. Ben bizden cikana bakarim. Banane neften

Üst Alt