Club-Trained Oyuncu Anketi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Club-Trained Oyuncu Anketi

Mümkün olan alternatifler arasından tercihiniz hangileri olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    28
Israf. Baska da birsey degil.

Bu adamlara yeniden kapimizi acacagimiza altyapidan ya tutarsa mantigi ile oyuncu dahil etsek kadroya daha mantikli olur. En azindan maddi kayiba ugramayiz.

Transfer nöbetindeki mesajıma bakar mısın bi? Orda olabildiğince detaylı yazdım. 21'e düşerse kontenjan serbest oyuncu sayısı 13. Bu 13'te Tolga var, Eren var, Sinan var, Donk var, Linnes var. 11 kuracağız bu 13 içinden. Kompanse edebilecek sadece Serdar ve Selçuk var. Kabiliyet olarak demiyorum ha varlık olarak.

E) Hiçbiri

Harcanacak her kuruş değerliyken sırf kriterlere uyuyor diye bu oyuncuları alıp ekstra masrafa girmeye gerek yok. Ligde bile vereceği katkı meçhul olan adamlar CL listesinde olsa ne olmasa ne? Listeyi eksik bildirip gerekli hallerde B listesindeki oyuncuları kullanabiliriz.

Transfer nöbetindeki mesajıma bakar mısın bi? Orda olabildiğince detaylı yazdım. 21'e düşerse kontenjan serbest oyuncu sayısı 13. Bu 13'te Tolga var, Eren var, Sinan var, Donk var, Linnes var. 11 kuracağız bu 13 içinden. Kompanse edebilecek sadece Serdar ve Selçuk var. Kabiliyet olarak demiyorum ha varlık olarak.
Kusura bakma ama gereksiz işler bunlar.

Ha parayı alıp çöpe atmışız ha şu listeden iki üç tanesini kadroya katmışız. Tamamen eşdeğerli iki hareket olur.

Yazık günah ya.

sent via GSC

Kusura bakma ama gereksiz işler bunlar.

Ha parayı alıp çöpe atmışız ha şu listeden iki üç tanesini kadroya katmışız. Tamamen eşdeğerli iki hareket olur.

Yazık günah ya.

sent via GSC

Millet kadro yapıyor, ortalama 16-17 serbest oyuncu var o kadrolarda. Ceza gelirse 13 serbest oyuncu yazabileceğiz.

Yap bi kadro Can. Diz 4-2-3-1'i, alternatifleriyle birlikte. 13 serbestle çok zor oluyor oluşturması.

Üst Alt