CM 03/04 {Galatasaray - Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Finali} | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CM 03/04 {Galatasaray - Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Finali}

Yeni çıkan menejerlik oyunlarıyla aram malesef pek iyi değildir. FM'nin de, CM'nin de yeni sürümlerini denememe rağmen bana CM 03/04 veya CM 01/02'de aldığım keyifleri hiç bir zaman veremediler. Bende bu yüzden hala CM 03/04 oynamaya devam ediyorum. Geçenlerde Galatasaray ile sezon açtım ve üçüncü sezonumuda bitirmiş oldum. Bu üç sezon içerisinde üç lig şampiyonluğu, iki Türkiye Kupası şampiyonluğu, Uefa Kupası'nda çeyrek final ve Şampiyonlar Ligi'nde yarı final gördüm. Liglerde aldığım şampiyonlukların en azı 15 puan farkla falan oldu. Bu yüzden Türkiye Ligi bu oyunda benim için formalite diyebilirim. İşin ilginci üçüncü sezonumda Şampiyonlar Ligi finaline çıktım ve rakibim Fenerbahçe oldu. Yeni açtığım ve üçüncü sezonunu bitirdiğim oyunda Fenerbahçe ile 8 maçın 7'sini kazandım ve birinde berabere kalmıştım. Kağıt üzerinde favori gibi dursamda nedense oyun bile olsa Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak benim i.in hırs olmuştu. Daha önce açtığım oyunlarda Galatasaray ile bu kupayı kazanmıştım ama rakip bu sefer Fenerbahçe olunca işin hırsı büyüdü. Çünkü CM 01/02 oynarken yine bir senesinde Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi finali oynayacaktım ve büyük favori olmama rağmen kaybetmiştim. Biraz da bunun rovanşını almak istedim diyebilirim.

Sonuçta finali oynadım ve 3-1 kazandım. Şampiyonlar Ligi'ni oyunda da olsa kazanmak güzel bir duygu oldu. Fenerbahçe'nin 20 puan önünde şampiyon olduktan sonra bu kupayı almak güzel oldu. Yalnız ben işin oyun kısmında değilim. Acaba günün birinde iki Türk takımı böyle büyük kulvarlarda karşı karşıya gelebilir mi onu merak ediyorum. Önümüzdeki yıllar bu ihtimalin zor olduğunu görsemde en azından oyunlarda bunun tesellisini buluyoruz. Final ile ilgili resimler aşağıda bulunuyor. Sürekli spor ve sanatla ilgili yazıyoruz ama bugünde kendimden birşeyler yazmak istedim :)

86270889.jpg

94405442.jpg

39393401.jpg

61843707.jpg

CM 03/04 {Galatasaray - Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Finali} | Sportif Cümleler

Cevap: CM 03/04 {Galatasaray - Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi Finali}

Bu arada takımında hiç Galatasaraylı oyuncu yok, Fenerbahçe'de daha fazla :))

Söylediğine gelecek olursak, hiçbir zaman böyle birşey olamaz.

Belki UEFA finali olur ama ŞL olamaz.

Bu arada takımında hiç Galatasaraylı oyuncu yok, Fenerbahçe'de daha fazla :))

Söylediğine gelecek olursak, hiçbir zaman böyle birşey olamaz.

Belki UEFA finali olur ama ŞL olamaz.
Fenerbahçe o üç sezon içerisinde benim satışa koyduğum 10-11 adamı aldı toplam :) Ama kadrolar 2003 yılından başladı ona göre hesap edin. Bratu, Petre'lerle oynadım ilk sene :D Kontenjan 5 yani iş zor.

Ben hala CM 01-02 oynuyorum, senden daha da eskide kalmışım sanırım :)

Senin oyunda baktım ki Tsigalko 2 gol atmış,

yuh dedim demekki bu oyunda da Tsigalko var olduğuna göre

gerçekte Tsigalko diye bir adam var :)

Benim oyunda Milevskiy, Assane N'diaye, Aghahowa, Prutton, Taribo West gibi adamlar

çok iyi potansiyele sahipti, çok hızlı gelişiyorlardı.

Belki senin oyunda da vardır.

Hemen transfer et

Bir zamanlar sabah akşam oynardım bu oyunu.3 senedir hiç oynamıyorum.Ama bir gaza gelirsem oynarım yine o ayrı bir konu.Konuya gelince:Çok güzel hayaller bunlar ama mümkün gözükmüyor.Baskette 4-5 sene önce fb-bjk Avrupa maçı oldu,orada bile Avrupa'ya rezil olduk.2 takım taraftarları kapalı alanda birbirlerine meşale attı.Yani uzun lafın kısası bizden ülke olarak zor adam olur.

Ben oynarken onun alternatifini bulamamıştım, o yüzden dedim:)
Zafer Bakır'da zaten ekstradan geldi bir anda altyapıdan. Ben hayatımda altyapıdan böyle güçlerle çıkan bir futbolcu görmedim :D Temur efsanedir ilk sezonumda o oynuyordu forvette ve 35 gol atmıştı sadece ligde.

Ortasahada oynayan adamı marstan mı transfer ettin? :eek: Tek başına orta sahayı idare edebiliyor heralde :D

:D

Altyapıdan böyle bir adamın gelmesi senin adına çok iyi olmuş. Bende daha çok defansif adam çıkıyordu altyapıdan ve anca Avrupa'da sıradan bir kulübe satabiliyordum. Temur ise Yalovaspor'dan gelir gelmez gollere başlıyordu bende de:)

Ortasahada oynayan adamı marstan mı transfer ettin? :eek: Tek başına orta sahayı idare edebiliyor heralde :D
Abi bu sistemde CM'de ekmek bulursunda günümüzde paramparça ederler :D Orta sahada oynayan adam Gökdeniz Karadeniz :D:D Ama kenardaki ikilide defansa oldukça yardımcı. Üstüne defansta kuvvetli.

:D

Altyapıdan böyle bir adamın gelmesi senin adına çok iyi olmuş. Bende daha çok defansif adam çıkıyordu altyapıdan ve anca Avrupa'da sıradan bir kulübe satabiliyordum. Temur ise Yalovaspor'dan gelir gelmez gollere başlıyordu bende de:)
Altyapı bende canavar oldu birde Türkiye'de çıkan iyi gençleri buluyorum 16-17 yaşında transfer ediyorum :D

Abi bu sistemde CM'de ekmek bulursunda günümüzde paramparça ederler :D Orta sahada oynayan adam Gökdeniz Karadeniz :D:D Ama kenardaki ikilide defansa oldukça yardımcı. Üstüne defansta kuvvetli.

Aynı taktiği fm 2009 da denemiştim ama xaviyi yamultmuşlardı orta sahada :D 2.Yarı yaya ile iniestayı almıştımda hezimetten son anda kurtulmuştum :eek:

Aynı taktiği fm 2009 da denemiştim ama xaviyi yamultmuşlardı orta sahada :D 2.Yarı yaya ile iniestayı almıştımda hezimetten son anda kurtulmuştum :eek:
Cm 03-04 gerçeklikten biraz daha uzak olunca rahat ediyorsun :D Bu taktikle ben herkesi hezimete uğratıyorum :D

fenerde bir sürü GALATASARAYLI var onlar sayesinde finale çıkmıştır...

yoksa fener nere final nere...:D

Recep Biler kaleci :D

De La Cuesta ve Todorov 03/04'te mevkilerinin en iyileri.

diablo taktık dıyorum baska bısı demıyorum ne oyundu be:D

Üst Alt