Coca Cola 1 Litre "CAM ŞİŞEDE" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Coca Cola 1 Litre "CAM ŞİŞEDE"

resim789.jpg

Sınırlı sayıda üretilmiş, fiyatı 2.4 TL. Denemek lazım.

Cevap: Coca Cola 1 Litre "CAM ŞİŞEDE"

Tadı cam şişede bir başka.......

Hele hele çocukluğumun içecegi cam şişedeki meyve sularıydı :)

bagg simdi inanmazda :D adam aciklamis , belcika calkalanio bu haberden dolayi :D bilmediginizi icmeyin derim ben :D

Bagg simdi inanmazda bu :D Belcika calkalanio bu haberden dolayi, adam kendi aciklamis :D

bilmediginiz seyi icmeyin derim :p

Dalgamı geçiyosun :) İçkiye ayrı Kola'ya ayrı para vermekten kurtuluruz. Tevekkeli değil ben de Kola içerken neden bana bi haller oluyo diyordum. Aydınlandım, sağol Betül kardeş.

2 gün önce çocuk diş doktorundaydım. Eğer çocuk kola içiyorsa (ki içmiyoruz) içtikten hemen sonra dişilerini fırçalatmayın çünkü cola dişleri tahrip ediyor hemen fırçaladığınız zaman da tahribat daha da fazla oluyor diyor doktor. Bilgilerinize.

2 gün önce çocuk diş doktorundaydım. Eğer çocuk kola içiyorsa (ki içmiyoruz) içtikten hemen sonra dişilerini fırçalatmayın çünkü cola dişleri tahrip ediyor hemen fırçaladığınız zaman da tahribat daha da fazla oluyor diyor doktor. Bilgilerinize.

Çünkü asit ağız bölgesinde iyice yayılıyor.

Kola cam şişe,de daha güzel bence.80,li yıllar 90,ların başına kadar cam şişedeydi kolalar.Nostaljik.

İçerdiği alkol oranının fazlalığı nedeniyle Coca Cola içmek istemeyenler Pepsi içsin.Pepsi bana göre 100 kat daha iyi .

Üst Alt