Cocu, Beşiktaş Maçında Takımın Başında Olur mu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cocu, Beşiktaş Maçında Takımın Başında Olur mu?

Cocu, Beşiktaş Takımın Başında Olur mu

• Evet

Kullanılan: 14 73.7%
  • Hayır

Kullanılan: 5 26.3%

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .
Koç, başkanlığım boyunca benimle birlikte olacak uzun süreli bir yatırım yapıyoruz falan dedikten sonra 5 haftada yollarsa adama gülerler. Bu sebepten sırf sözünü yememek için yollamaz.
Buradan da büyük lokma ye büyük söz etme atasözünün ne kadar doğru olduğunu anlıyoruz.

Besiktas'ta basarili olur mu diye okuyup hayir dedim

Tabii ki kovulmaz Ali Koc kendisi soyledi devre arasina kadar hicbir yere gitmiyor diye

Koç, başkanlığım boyunca benimle birlikte olacak uzun süreli bir yatırım yapıyoruz falan dedikten sonra 5 haftada yollarsa adama gülerler. Bu sebepten sırf sözünü yememek için yollamaz.
Buradan da büyük lokma ye büyük söz etme atasözünün ne kadar doğru olduğunu anlıyoruz.

Hic birsey olmaz burasi Türkiye.

Adamin bugün dedigi yarin unutulur.

Hic birsey olmaz burasi Türkiye.

Adamin bugün dedigi yarin unutulur.

o sözünü hatırlamaz bile fenerbahçeliler bu adamı göndermek için yarın büyük bir baskı olacak hatta medyadan bile olabilir umarım göndermezler ama

Balonun teki o herif. Bekledigimden erken patladi.

En azindan iyi transferler yapar diye tahmin etmistim ben, onu bile yapamadi o kadar oyuncu satmalarina ragmen.

Tamam ben balon degil demedim ki

Yalniz klasik Turk'ten farkli bir profil cizmeye calisiyor. Modern, batili tipte bir baskan gibi olmak istiyor. Tabii tum bunlar olurken yine de ismi on planda olsun derdinde. Bu sebeptendir ki asla basarili olamayacak.

Cocu bizim maça kadar gitmezse Arena'da ağır bir skor çıkabilir.O yüzden 1-2 beraberlikle idare etsin,tekmeyi bizim maçtan sonra yer

Vizyon alinin cocuyu kovacagini sanmiyorum. Bu hata yaptigini kabullenmek olur. Bu seneleri her turlu pij oldu gitti. 5-6 hafta daha sürünürler sonra cocu istifa eder. Bjk macinda rezil bir sonuc cikarsa bu 5-6 hafta 5-6 gune de dusebilir.

Üst Alt