Çocuk İçin Futbol Ayakkabısı Tavsiyesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çocuk İçin Futbol Ayakkabısı Tavsiyesi

Renktaşlar, benim küçük aslana bir krampon alacağım ancak taban tipine, yeterli bilgim olmadığı için, karar veremedim. Halı saha veya çimde oynamayacak, genelde sitemizin beton basket sahasında futbol oynuyolar arkadaşlarıyla. 7 yaşında, kayıp bir yerini sakatlamasın diye beton zemine en uygun taban tipini seçmek istiyorum. Misal, nike, çim saha, halı saha, kapalı salon diye kategorize etmiş kramponları. Halı saha için olanında daha çıkıntılı ama az sayıda diş varken, kapalı salon tipinde daha yürüyüş tipi ayakkabılarınkine benzer taban var. Halı saha tipi olan betonda çok kayar gibime geliyor. Denemiş arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

0_org_zoom.jpg

10715629617202.jpg

Futsal ayakkabısı bakacaksın

5 yaşında oğlum Ajax altyapısında futbol okuluna başladı geçtiğimiz ay ve antrenörü başlangıç seviyesi olarak bana decathlon’daki şu modeli önerdi. Onu kullanıyor şimdilik, zemin yapay çim ama tabanı beton zemin için uygun. Eğer futbolu severse daha sonra iyi birşey alacağım ancak Nike falan onlarda bu tip bir model bulamadım. Düşünür müsün bilemiyorum.

5 yaşında oğlum Ajax altyapısında futbol okuluna başladı geçtiğimiz ay ve antrenörü başlangıç seviyesi olarak bana decathlon’daki şu modeli önerdi. Onu kullanıyor şimdilik, zemin yapay çim ama tabanı beton zemin için uygun. Eğer futbolu severse daha sonra iyi birşey alacağım ancak Nike falan onlarda bu tip bir model bulamadım. Düşünür müsün bilemiyorum.
bahtı açık olsun

Teşekkürler Emrah yardımcı oldun valla.

Üst Alt