Çocukken yanlış bildiğimiz şeyler...


Ölüm sıralı sanardım misal. Abime "Bu evde en son ben ölücem haha" filan derdim :ays:

Genelde öpüşünce çocuk olur sanardı bazı insanlar ama ben sarılınca oluyor sanardım :ays:

Şener Şenin ismini "Lütfü" sanardım :ays:

Emrah filmlerinde öpüşmüyor sanardım :ays: kızla aralarında görünmez pencere var derdim :ays:

Düşünsem dahada neler çıkar :ays:Dökülün :ays:

Neyi ne zannederdiniz bakem :ays:
 
Cevap: Çoçukken yanlış bildiğimiz şeyler...Gunahsiz insani olmeyen insan sanardim. Azerbaycan dunyanin en buyuk ulkesi sanardim. :ays:
 
Cevap: Çoçukken yanlış bildiğimiz şeyler...real madridi ingiliz takımı sanardımparis saint germaini çook çook büyük takım sanardımyugovlavynaın baskenti kosova sanardım(ozamanlar yugoslavya dendiginde kosova denirdi çockken aklımda öyle yer etmiş)chuck norisi türk sanırdım:D fazla uzun sürmedi tabinot:6-7 yaşlarımda sandıgı seyler bunlar:D
 
Cevap: Çoçukken yanlış bildiğimiz şeyler...Cocukken fenerbahcenin sike ile kazandigini düsünürdüm az büyüdüm , lan bunlar sike yapamaz dedim az daha büyüdüm sike olayi patladi.
 
Cevap: Çoçukken yanlış bildiğimiz şeyler...yastığımın altına para koydukça çoğalıyo sanardım fakat annem babam koyarlarmış ahhh ahh :)))
 
Cevap: Çoçukken yanlış bildiğimiz şeyler...Saddam ve Abdullah Öcalan'ı kardeş sanıyordum neden bilmem.

Aysel gene iyi ölümü sıralı sanıyormuş, ben kaza ve hastalık olmadığı sürece ölmeyeceğimizi tahmin ediyorum, elf gibi.

Televizyonda devamlı UN yazan tankların neden un kullandığını merak ederdim.

Star 1 'in "24 saat süren rüya" şarkısından dolayı günde 24 saat uyuduğumuzu sanardım.
 
Cevap: Çoçukken yanlış bildiğimiz şeyler...Önemli olanın paranın sayısı olduğunu zannederdim. Babam bakkaldan bir şey alıp 1 para verdikten sonra para üstü 4-5 tane alınca sevinir, bu bakkal ne iyi bir adam hem bize bir şey veriyor hem de para veriyor diye düşünürdüm :ays:
 
Cevap: Çocukken yanlış bildiğimiz şeyler...Anneme yemekte ne var diye sorduğumda ev işinin stresiyle hep "Kuzu kızartması" derdi. Nezaman böyle derse yemekte Tarhana çorbası olurdu. Çok uzun süre Tarhan çorbasını kuzu kızartması sanmışımdır...
 
Üst Alt